Wpis z mikrobloga

Witam, stoję przed wyborem baterii kuchennej i skłaniam się ku modelom Grohe. Jedyne co mnie zastanawia to ich innowacyjna technologia Grohe Zero, gdyż niektóre baterie ją posiadają a inne nie.

I kluczowe pytanie czy wziąć baterię z tą technologią podobno gwarantującą jeszcze bardziej krystaliczną wodę, której przepływ jest odizolowany od metalowego korpusu czy kupić model bez tej technologii.

#grohe #remontujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
@Seduire: Ale że co to zmienia? Korpus się nie wypłukuje? A jak wkręcisz obok chociażby złączkę do pex czy końcówkę PP z wkładką mosiężną to ona się też nie wypłucze?
  • Odpowiedz
@dobrowolskii: @jarzyn123: absolutnie nie mam pojęcia dokładnie z jakiego stopu bądź mieszanki plastiku jest ta izolacja, bo nie piszą.
A myślałam, że od wykopowych wytrawnych specjalistów dowiem się Więcej.

https://www.grohe.pl/pl_pl/grohe/lazienki/unikalne-technologie/grohe-zero.html

Mam taki defekt, że zawsze jak coś kupuję to czytam wcześniej również kartę techniczną produktu, a potem kłębi mi się milion myśli i pytań bez odpowiedzi :D
  • Odpowiedz
@Seduire: baterie groche to dobry wybor, ale jakies technologie cuda wianki - spodziewam sie ze gdyby to bylo jakos wybitnie dobre to bym slyszal o tym xD ogladalem filmik o tym i nie kumam co takie super. Bierz jaka Ci si epodoba i tyle
  • Odpowiedz