Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Trzy dni temu stoję na lotnisku w Katowicach czekając na wylot do Hurghady (Egipt). Po odprawieniu bagażu idę na check in a następnie kontrolę paszportową. Przed moją rodziną (żona i dzieci) stoi Ukrainka z synem level 6-9.

Nasza straż graniczna informuje ją, że nie ma czegoś tam w paszporcie i musi dostać jakiś stempel więc ma udać się nie do okienka EU a All Passport. Paszport oczywiście Ukraiński.

Kilka godzin później ta sama Ukrainka w Hurghadzie przy wyrywkowej kontroli zapytana "what is your nationality" odpowiada stanowczo "I am from Poland".

No #!$%@?### człowieka strzela od razu bo nie dość, że normalny Polak myśli czym grzać w domu to jeszcze bezczelnie kłamie.

Ruskie następny ciekawy temat. Dla mnie obydwie nacje to dzikusy.

Ale może mi ktoś łaskawie wytłumaczyć jak to możliwe, że w Hurghadzie jest pełno ruskich w 5 gwiazdkowym dobrym hotelu.
Wycieczka fakultatywna (kilka hoteli) też 75% to Rosjanie.
Widać, że mają kasę i płacą dolarami. Mają karty kredytowe. Przecież mieli jeść gruz i być odcięci od wszystkiego. To skąd mają dostęp do kart i ich używają oraz skąd mają te magiczne dolary? W Hurghadzie samolot z Petersburga ląduje ciągle.

Nie wyglądają na smutnych i bawią się w najlepsze (nawet osoby w wieku 20-30 lat) więc poborowi.

Znajomy pod koniec września był w Paradise Island Resort (Malediwy) i też było pełno Rusków. To jak te sankcje niby działają?

#wakacje #polska #ukraina #wojna
  • 28
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@camelinthejungle: Pokaż mi te wczas z wyjazdem w listopadzie za kilkaset USD. Bo w Polsce najtaniej to jest z Itaki do Tabu za 7500 PLN 2 osoby + małe dziecko. W Tanie nie ma rafy i jest zimna woda. W Hurghadzie i Marsa Alan to wydatek minimum 8000 PLN nie licząc kilku beznadziejnych hoteli tylu KING TUT.

Więc i jakich kilkuset dolarach Ty mówisz. Przed covidem to mogłeś jechać za 1500
  • Odpowiedz
@Caracas: Ja nikogo nie wychwalam. Ostatnio na własnej skórze doznałem jacy ukraińcy są ,,mili'' i wdzięczni za pomoc.
Nie będę już wspominał o działaniach Zalenskiego, po tym jak nagrał piękny filmik na 11 listopada( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@camelinthejungle: Ale co Ty mi wklejasz? Taki hotel też znajdę za tyle w Polsce. Hotel bez rafy i 3 gwiazdki w Egipcie to gwarantowana sraczka. W dodatku to cena za 2 osoby
  • Odpowiedz
@Caracas: Ty serio nie ogarniasz że istnieją bogate ruskie. Serio myślisz że milionowe oszczędności przejada się w ciągu kilku dni + że oni już nie zarabiają. Nie ogarniam po co ten twój wywód.
Złe ruskie bo jeżdżą na wycieczkę do państw gdzie nie ma na nich sanckji. Zła Ukrainka bo podała się za Polkę xdd
  • Odpowiedz