Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Norskee: przytrzymywać zakupy, pudła? Teoretycznie można ale akurat te na zdjęciu są na tyle fajne że "łamią" się w środku i możesz mieć wtedy jeden długi kątownik albo taki z kątem 90 stopni. Taki metalowy raz że będzie cięższy, mniej wygodny to jeszcze musiałbym ich mieć 4-6 to wyjdzie drożej niż kupno takiego zestawu jak na zdjęciu na Allegro.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komoornik: wiesz, biorąc pod uwagę że to w sumie tylko kawałek plastiku z rzepem to nie jest najtaniej, ale generalnie drogie też nie jest. Po prostu zastanawiam się czy jest coś tańszego bo dokładnie takiego rozwiązania nigdzie nie znalazłem. Tak, to oryginał Skody więc chyba będzie trzeba to kupić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rst00: skoro masz uszy do mocowania bagażu, nie lepiej kupić jakieś siatki? W Octavii kombi są też fajne haczyki przy dolnej krawędzi szyby w bagolu - idealne na wieszanie reklamówek z zakupami - może też masz takie tylko ukryte?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Seraphiel: jednak nie wziąłem Skody Octavii tylko BMW 5 i tam nie mam aż takich "Simply Clever" rozwiązań ( ͡° ͜ʖ ͡°) kupię chyba te plastiki z rzekami od Skody, może się nadadzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rst00: pamiętaj, że nie każdy rzep do każdej wykładziny się łapie. Szukałem takich różnych uchwytów i żaden mi się w bagażniku nie trzymał, ale już na tunelu środkowym jak najbardziej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SerTrapistow: nie no, stawiasz sobie np. karton odebrany z paczkomaty czy zakupy i zapierasz je tymi plastikami które od spodu mają rzepy. Nie lata wtedy nic w aucie.

@krabat: no też mi się tak wydaje ale w razie czego można oddać więc spróbuję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krabat: no tylko że nie znalazłem czegoś podobnego do BMW, nie wiem czy Skoda ma na to jakieś patenty ale dziwna sprawa bo nie chce mi się wierzyć że nikt inny na takie coś nie wpadł i nie produkuje tak oczywistych akcesoriów.