Wpis z mikrobloga

@FanaticoRosso1910: gość ma teraz tak:
Od maja 2016[7] do 5 czerwca 2018[8] pełnił funkcję przewodniczącego komisji sędziowskiej czeskiego związku piłki nożnej. W kwietniu 2018 został pełnomocnikiem Zarządu SKS Bałtyk Gdynia[9]. W 2019 został prezesem Polskiego Związku TeqBall[10].
jakby jakimś specem był, to teqball sie nie zajmowal
ak ale to był moment podania w ogóle? Chyba że ten Ekwadorczyk dotknął piłki ale wydawało się że bramkarz piąstkował


@szwedes: az tak w szgóly nie można wchodzić :D jak na var siedzi listkiewicz to sie moment przyjęcia liczy :D
@d_u_p_a kurde, ale się odpaliłes na tego listkiewicza. Rzuciłem go, bo on akurat to tłumaczył. Mógłby to nawet pies robić. Bez znaczenia.
Fakt jest taki, że pokazane były w późniejszych minutach meczu powtórki, w przerwie też było więcej rzutów i wyszło, że spalony był. Dodatkowo był sygnał z czipu w piłce, wiec nie wiem z czym tu dyskutować.
Jeżeli dysponujesz klatka czy jakimś przybliżeniem, którego w meczu nie pokazali, a udowadnia brak
Pobierz FanaticoRosso1910 - @dup_a kurde, ale się odpaliłes na tego listkiewicza. Rzuciłem go...
źródło: comment_1668972735dCPfnbcMEWxIsqmjKUxajG.jpg
@szwedes bo w ogóle to studio jakieś dziwne. Kurzajewski pyta o coś "ekspertów", ktoś zaczyna mówić, a ten AA DOBRA TO MOZE POTEM, BO POKAZEMY MATERIAL O EKWADORZE.
Listkiewicza też zaprosili, żeby to wytłumaczył, chłop wychodzi zza winkla jakby go z łóżka wyciągnęli przed chwilą, zaczyna coś tłumaczyć to pokazują #!$%@? powtórki i w połowie znów: No elo, wracamy na mecz
The hands and arms of all players, including the goalkeepers, are not considered. For the purposes of determining offside, the upper boundary of the arm is in line with the bottom of the armpit.


@FanaticoRosso1910: no to powtórzę przepisy
The hands and arms of all players, including the goalkeepers, are not considered. For the purposes of determining offside, the upper boundary of the arm is in line with the bottom of
@d_u_p_a kolego, spójrz na mojego screena, Z GÓRY, bo na twojej nie widać kompletnie gościa, który jest na spalonym, a chyba nie wiesz o kogo chodzi. Ta strona co wrzuciłeś to te linie rysowała na typie na dole, który w ogóle nie ma znaczenia w tym spalonym.
@d_u_p_a chłop, który pali (A) jest na twoim screenie ZA bramkarzem i ekwadorczykiem (B), który z nim walczy o pile.
Ekwadorczyk B dotyka głową i W TYM momencie, gość A ma na spalonym stopę i kawałek nogi (co widzisz na moim screenie).
Piłka o ile dobrze pamiętam spada, koleś B obiega i daje podanie łbem do typa, który strzela gola (to chyba ten, którego podana przez ciebie strona wzięła pod uwagę).
Czyli