Wpis z mikrobloga

Co ten Kraków....

"No hej. Moja koleżanka miała przed chwilą w Krakowie taką sytuację: jechała pustawym tramwajem nr 13 na Prokocim, naprzeciwko niej usiadł typ (30-35 lat, chudy, wymoczkowaty, ciemny blond krótkie włosy), który zaczął się ostentacyjnie masturbować. W momencie zwrócenia uwagi ("serio? #!$%@?") odpowiedział, że dziewczyny to lubią bo nigdy żadna nic mu nie mówi. Ludzie siedzący obok przesiedli się trzy rzędy dalej. Jak wysiadła z tramwaju, zaczął ją gonić, ale wymiękł. Jeżeli jesteś dziewczyną w tej sytuacji - albo siedzisz obok i to widzisz - reaguj w #!$%@?. Walczmy o coś. Dziękuję. (zgłoszenie na policję już zrobione; być może koleś jeszcze dziś będzie coś próbował, także uważajcie)"

#krakow #gorzkiezale #sadstory
  • 8
  • Odpowiedz
@konrad15254: policja nic nie zrobi. Skad wiem? Jakis juz czas temu w Parku Jordana lazil gosciu i sie obnazal i rozne rzeczy wyczynial w okolicy placu zabaw. Kolezanki, ktore regularnie chodzily tamtedy na uczelnie zglaszaly sytuacje, w koncu kiedys wkurzone narobily malego szumu. Co uslyszaly na komendzie? Ze poki goscia nie zlapia na goracym uczynku, to nic nie moga zrobic..

Sama mialam zreszta dwie takie sytuacje nieprzyjemne, raz szlam sobie z
  • Odpowiedz
@agaja: Akurat domyślam się jak w takich sytuacjach możesz się czuć.

Podobna historia przytrafiła się mojej dziewczynie i w tym samym tygodniu kilku jej kolezankom. Po miescie grasowal Pan kolo 50 ktory zatrzymywal sie kolo kobiet swoim autem i pytal o losowo wybrana ulice, gdy kobieta podchodzila do drzwi zauwazala interes tego oblecha na wierzchu. Jak sie okazalo Pan grasowal juz w miescie ze 2 lata temu i policja nic nie
  • Odpowiedz
@Pieron: podobno...ale szczerze? ja bym nie ryzykowala na pewno, rownie dobrze moze stac sie agresywny. Ktos, to publicznie obnaza sie przed obycymi osobami na pewno normalny nie jest i nie mozna spodziewac sie po nim racjonalnych zachowan...

@konrad15254: no jak nie maja dowodow, to nie zrobia, trzebaby miec zdjecie z wyraznie uchwycona twarza, a najlepiej do tego adres, dane osobowe i pesel... ;]

takie sytuacje sa bardzo nieprzyjemne, w sumie
  • Odpowiedz
@konrad15254: Policja ma w dupie takie sprawy. A to że moze to "siaść" na psyche np u młodej dziewczyny to już nikogo nie interesuje.

Ja też miałam takich kilka sytuacji. Raz na przystanku autobusowym w hucie, drugi raz w autobusie był tłok i gość prawie że zaczął macać to się tak wydarłam, żę inni musieli już zareagować i wyrzucili go na przystanku. Innym razem w tramwaju, jeszcze innym w centrum na
  • Odpowiedz