Wpis z mikrobloga

Tak z okazji śniegu to pamiętacie jak chyba w 2006 albo 2007 śnieg #!$%@?ł prąd w całym mieście?xD ledwo wtedy doszedłem do gimbazy przez te zaspy, a tam się okazało, że przyszły 4 osoby i po kwadransie pierwszej lekcji przyszła dyrektorka i powiedziała, że tak bez prądu to nie ma sensu i mamy zwijać na chaty
sieci komórkowe #!$%@? z kapci
w sklepach (szczególnie osiedlowych) brak prądu = brak kasy fiskalnej = ceny to the moon
fajny to był dzionek
#szczecin
  • 13
  • Odpowiedz
sieci komórkowe #!$%@? z kapci


@Lefty: Przez tydzień jeździłem w pracy przywracać łączność sieci komórkowych. I to w noc i dzień, z całej Polski firma przysłała nam wsparcie w postaci ludzi i sprzętu.
  • Odpowiedz
@Lefty: wtedy nie było tyle śniegu. Prądu nie było bo padał mokry ciężki śnieg i nagle mróz się zrobił. Linie tego nie wytrzymały i urwały się.
  • Odpowiedz
@Lefty: Normalnie, tak jak teraz. Kupa śniegu padała w latach 2012 bodajże. Gdzie musiałem zamawiać wywóz śniegu a strefy parkowania nie było bo same zaspy były
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piratez: to wychodzi na to, że w 2012 byłam bohaterką akademika jak przywiozłam @stefan_pmp łopatę, żeby sobie samochód odkopał z zaspy. Kolejka się po naszą łopatę ustawiła, żeby się powykopywać xD
  • Odpowiedz