Wpis z mikrobloga

@AlexanderShulgin: ja też nie zamierzam oglądać, nawet składu naszego nie znam ale na jeden mecz kumpel powiedział że robi imprezkę bo się wprowadził niedawno na swoje :D tylko że ja nie lubię imprezek robić przy meczu czy wychodzić na piwo jak jest mecz bo każdy kurła się gapi w ten telewizor tylko xD
  • Odpowiedz
Ja całe dzieciństwo przegrałem w piłkę i pewnie dlatego teraz nie oglądam meczów bo za dzieciaka nie miałem na to czasu bo grałem w piłkę. Żartuję, jak mnie stary zabrał na mecz Górnik Zabrze z kimśtam gdy miałem 5 lat to już wtedy mnie to nie zainteresowało wolałem bawić się z kumplem w ganianego na stadionie. Oglądanie meczy to dla średniaków jest i debili.
  • Odpowiedz
@bArrek: Za dzieciaka miałem cały pokój zaklejony plakatami piłkarzy Barcelony i Liverpoolu pamietam, także miałem plakat Kubicy jak każdy szanujący się pokój i koszykarzami ale poza Bryantem pewności nie mam jakich miałem dokładnie
  • Odpowiedz
@AlexanderShulgin: Arabom nie chodzi o zarobek bo oni już są obrzydliwie bogaci i w dupie mają pieniądze, im chodzi o wizerunek i poprawienie statusu wśród krajów arabskich. Są tylko małym pierdkiem sąsiadującym z Arabią Saudyjską, już samo to, że ludzie zwrócili na nich uwagę to już coś.
  • Odpowiedz
@AlexanderShulgin: No nie, to już nie ma znaczenia. TVP kupiło prawa do pokazywania meczów od FIFA, hajs został zapłacony, teraz jedynie pośrednio kabzę możesz nabijać TVP. Ja wychodzę z założenia, że #!$%@?ć ten mundial, nie jestem zadowolony, że jest w Katarze i to na jesieni, ale nic już się z tym nie zrobi więc oglądał będę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz