Wpis z mikrobloga

Mądrości wyklopka. Przypominam że to Ukraina aspiruje do bycia krajem cywilizowanym na wzór zachodni, więc powinny ją obowiązywać wyższe standardy. Rozumiem że gdyby Ukraińcy zaczęli zabijać rosyjskich jeńców to wyklopki klaskały by uszami bo "Pieprzyć waszą konwencję genewską. Każdy ruski najeźdźca zrzekł się swojego prawa do życia w momencie przekroczenia ukraińskiej granicy."? Tak, wiem że tamci ruscy pierwsi złamali konwencję bo pozorowali poddanie się i to, co się stało potem to już ich wina. To samo gadanie było przy wymianie tego wagnerowca. Tak, był kawałem #!$%@?, ale skrona Ukr w 100% wiedziała że wydaje go na śmierć. Teraz może to skutkować zmniejszoną liczbą tych, którzy chcą się poddać.


#wojna #ukraina
Pobierz Blackhorn - Mądrości wyklopka. Przypominam że to Ukraina aspiruje do bycia krajem cyw...
źródło: comment_1668798357TGSb3ieU9DJ0c7iNspri5V.jpg
  • 7
@Blackhorn: wykopkowe myślenie, że obie strony powinny przestrzegać praw podczas wojny. Historię piszą zwycięzcy. Jak wygra Ukraina to każdy będzie patrzeć na zbrodnie rosyjskie, a jak wygra(raczej nie) Rosja to będzie o zbrodniach Ukraińskich. Nikt nie rozliczył Japonii za okres 1938-1945, bo tak chciały Stany Zjednoczone i nikt się o to nie upomina, ani nie mówi. A Japonia spokojnie się teraz zalicza do państw zachodnich pomimo braku rozliczenia z przeszłością
@Blackhorn Pamietaj żeby dać się odstrzelić złodziejowi, który przyjdzie do twojego domu, żeby przypadkiem jakiś wykopek nie powiedział, że przekroczyłeś granice obrony koniecznej
To samo gadanie było przy wymianie tego wagnerowca. Tak, był kawałem #!$%@?, ale skrona Ukr w 100% wiedziała że wydaje go na śmierć.


@Blackhorn: to Rosjanie już wcześniej zabijali swoich odzyskanych z niewoli żołnierzy? I w dodatku chwalili się tym na świecie? A ty tak spokojniej o tym piszesz?