Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieszka/mieszkał ktoś na wrocławskiej Różance?
Jakieś opinie o tej dzielnicy dla kogoś kto być może tam zamieszka?
Jak wypada w porównaniu do innych dzielnic, na przykład Jagodna ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
#wroclaw #rozanka

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6377b63c4765924173d07f25
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania:
Na rozance bywa roznie, raz ktos komus glowe urznie.
A raz dadza znac o zmierzchu, ze ktos flaki ma na wierzchu ¯\_(ツ)_/¯

Troche inaczej bedzie sie mieszkac na polance, troche inaczej przy cmentarzu, a jeszcze inaczej na obornickiej za slawna brama.
Warto chociaz przyblizony rejon podac.
Lokalizacyjnie jedna przeprawa dzieli cie od pelni szczescia, do wyboru masz trzy i wszystkie trzy bywaja #!$%@? :)
Komunikacyjnie mpk jest to bardzo dobra
@PurpleHaze: w zasadzie o wszystko XD jedyne co mogę się zgodzić to że trochę się inaczej będzie mieszkać przy cmentarzu gdzie jest najdalej do sklepu xD
Owszem przy poniku kręci się trochę takich niech będzie patusków, ale bliżej im do emerytury niż do dania #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
triggeruja mnie już te legendy jak to #!$%@? i jaka wielka patusiarnia jest na różance/polacne XD tu już z takiego towarzystwa prawie nie ma. Jedynie
@kwiatencja tak, można dostać w mordę na shellu od wojskowego emeryta z Bezpiecznej xDDD #pdk

Totalnie mnie bawią te teksty o patusach na Różance, to musi pisać ktoś, kto w życiu na Olbinie czy Nadodrzu nie był, gdzie nawet miejscowi nie zapuszczają się w dzień na niektóre ulice.

@AnonimoweMirkoWyznania szósty rok mieszkam, w sumie przypadkiem i nie byłam przekonana do lokalizacji, ale teraz nie zamieniłabym na inną okolicę. Dobra siatka mpk (tylko
@kwiatencja: eee, ale to ludex pisal o patologii. Ja tylk wrzucilem smieszna rymowanke, kompletnie od czapy ¯\_(ツ)_/¯

Natomiast dla mnie to sa 3 rozne miejsca, tylko mi bardziej chodzilo o komfort i ogolne odczucia, bliskosc komunikacji itd.