Wpis z mikrobloga

#hotelparadise czy wentyl nie usprawiedliwia trochę swojego planu na rzucenie kula ? Wmawia tej Magdzie jakieś nieszczere intencje wobec swojej czapki i sutków. Naszła mnie taka refleksja ze albo ma zamiar rzucić kula w finale i już buduje pod to atmosferę albo taki plan podsunęła mu produkcja . Inne zachowanie na pandorze inne w hotelu … albo to jakas dwubiegunowość albo cwany plan na rzucenie kula i w pełni usprawiedliwione …
  • 5
  • Odpowiedz
@bajtekcz: Na pandorze to oni grali, przed pandorą tego nie pokazali w odcinku tylko MM ale Grzesiu pouczał Magdę że muszą wszystkich przekonać ze są zakochani, tu całusek itd nie mogą dać po sobie poznać że jest coś nie tak. Stąd to trzymanie za rękę itd. Ponoć był masowy atak na nich ale mi się wydaje że przez sposób odpowiadania na pandorze Davida to Grześ z Magdą zostali a Andzi z
  • Odpowiedz
@bajtekcz: Wentyl na live był pokazany jak poszedł rano na górę do Lysyn i mowił że Magda od rana się nie odzywa, nie odpowidziała na jego dzień dobry, on nie wie jak ma się zachowywać i powiedział do Lysyn "Czy ja mogę jej ufać ? nie #!$%@?, rzucę jej kulą, bo inaczej ona rzuci"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Barbarellaa: później rozmawiał z Magdą i pytał czy kiedy była poza hotelem to z kimś nawiązała romans, z kimś z przeszłości.Ona szła w zaparte ale była wystraszona więc coś było na rzeczy, bez kitu. Ja uważam, że spiknęła się z Adamem i było gorąco stąd niechęć do Wentyla po powrocie.
  • Odpowiedz