Wpis z mikrobloga

Kto wygra MŚ? Zostaw swój typ żeby później powiedzieć "a nie mówiłem?" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ja stawiam na Portugalię i nie rozumiem dlaczego nikt z bukmacherów nie widzi ich w gronie faworytów, zwykle jest to 8-10 miejsce dopiero. Zapewne podpowiada im transfermarkt i sortowanie po wartości kadry - ceny 20 latków (Anglia, Niemcy, Francja) są wywindowane kilkukrotnie. Patrząc na sam skład to prócz drugiego ŚO i N każdy jest jednym z najlepszych na swojej pozycji obecnie. Ronaldo grać musi mimo bycia cieniem samego siebie, ale to Leao jest tutaj crackiem i może być tym, kim był James czy Hazard na mundialu - bestią. XI prawie idealna, a do tego solidna ławka. Zawodnicy po dobrej pierwszej połowie sezonu i odpowiedno dojrzali. Mogę w nieskonczoność rozpływać się nad ich mocnymi stronami, ale mamy tutaj limit znaków i nikt tego nie przeczyta ( ͡° ʖ̯ ͡°). Typ trochę boli, kibicuję Argentynie, ale zwyczajnie zawodnicy jak i ich obecna forma to kilka półek niżej co Portugalia, a ich forma z eliminacji jest już tylko historią. Link do typowania dla chętnych!
#mecz #mundial #katar #pilkanozna
Pobierz c137 - Kto wygra MŚ? Zostaw swój typ żeby później powiedzieć "a nie mówiłem?" ( ͡° ͜ʖ...
źródło: comment_1668789694KTckKqRMQScrfz3s5HPvE8.jpg
  • 4