Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
O Bożej opiece

91
1 Kto przebywa w pieczy Najwyższego
i w cieniu Wszechmocnego mieszka,
2 mówi do Pana: «Ucieczko moja i Twierdzo,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czwarta_gestosc: ale mnie zaintrygowała ta fota, przeczytałem całą historię tłumacząc z ruSSkiego.
https://skverweb. ru/4-detej-i-vse-na-prodazhu-chto-stalo-s-malyshami-kotoryh-reshila-sbyt-mat/
  • Odpowiedz
@ab6661: tak z takich śmiesznych historii, chodziłem kiedyś do kumpeli na chatę, mieliśmy tak po 12 lat, u niej w pokoju jeszcze były takie stare creepy lalki z jej dzieciństwa, a jako że kocham horrory to zacząłem ją straszyć, że tak się nie boi, że przecież one w nocy się na nią gapią, itd... No i dla żartów wziąłem jedną z tych lalek na kolana i udawałem że się porusza.
  • Odpowiedz
@quercy: Myślę że większość katolików zna Biblię wystarczająco dobrze żeby wiedzieć że nie ma w niej nic o Świętym Jerzym. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@enzojabol: Też tak myślę, ale mimo to przypuszczam że zdecydowana większość osób które ukończyły podstawową edukację na jako takim poziomie w naszym kręgu kulturowym ma ogólne pojęcie o tym co to jest Biblia i postać Świętego Jerzego i wie że w Biblii nie ma nic o Świętym Jerzym, tak samo jak nie ma tam nic o Świętym Mikołaju, Tomaszu z Akwinu czy Janie Pawle II, a to z tego prostego
  • Odpowiedz