Wpis z mikrobloga

Tak sobie to polecieli żeby zrobić to zdjęcie dla moherów oglądających tvp i takich naiwniaków jak Ty.


@Wlancznik: No tak, podlecieli żeby się ponapinać do zdjęć, przecież to wiem i nawet napisałem wyżej, że to też dla promocji wojska. Jezu, powinni wprowadzić licencje na czytanie xD
  • Odpowiedz
Eh, co za kraj. Cieszyłbym się, gdyby ludzie tak kręcili inby o, np. odnośnie wpłat na kampanie pisowców za stanowiska w SSP. Zamiast tego, czepiają się o to, że samolot lata i pilot się szkoli. Jezu, co za absurd xD


@prawiedobrze: Ale przecież w tej sytuacji również pojawiają się infantylne tłumaczenia typu "to ich prywatna sprawa co robią ze swoimi pieniędzmi, jak zarobili to niech dają komu chcą". Niczym szczególnym
  • Odpowiedz
"to ich prywatna sprawa co robią ze swoimi pieniędzmi, jak zarobili to niech dają komu chcą"


@PiccoloGrande: korupcja to nie jest prywatna sprawa. To jest prokurator (gdybyśmy oczywiście jakiegoś mieli) i lata więzienia.

Niczym szczególnym się nie różnią od Twoich, wszystkie są usprawiedliwianiem działań łajdaków z PiS.

Ja nie usprawiedliwiam pisu, ja usprawiedliwiam nasze Siły Powietrzne i wojsko.
  • Odpowiedz
korupcja to nie jest prywatna sprawa. To jest prokurator (gdybyśmy oczywiście jakiegoś mieli) i lata więzienia.


@prawiedobrze: Jaka korupcja? Są zarzuty, jakieś śledztwo chociaż? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja nie usprawiedliwiam pisu, ja usprawiedliwiam
  • Odpowiedz
Dobrze wiemy, że to nie była decyzja żadnych Sił Powietrznych tylko zachcianka Błaszczaka, Morawieckiego czy innego Sasina, którzy uwielbiają przepych, pokazówkę i tani populizm.


@PiccoloGrande: Nom, która nie przynosi kompletnie żadnej szkody, a tylko korzyści jakie wymieniłem wyżej. Promocje sił zbrojnych przy okazji wykonywania obowiązkowego nalotu. W czym widzisz problem? Bo ja w niczym. Nie wydali złotówki więcej niż mieli wydać, bo te F-16 i tak znalazłby się w powietrzu.
  • Odpowiedz
Nom, która nie przynosi kompletnie żadnej szkody


@prawiedobrze: Oczywiście, że przynosi szkody. Zaczyna się od myśliwców na telefon, a kończy się na rządowych lotach żony Kuchcińskiego żeby mogła rodzinie usmażyć schabowe na obiad.

Nie ma #!$%@? nic i jakoś nie zauważyłem wielkiego oburzenia społecznego


Tak jak pisałem, identyczne tlumaczenie jak Twoje: "nic się przecież nie stało".
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande

Dobrze wiemy, że to nie była decyzja żadnych Sił Powietrznych tylko zachcianka Błaszczaka, Morawieckiego czy innego Sasina, którzy uwielbiają przepych, pokazówkę i tani populizm.


TakBylo.jpg

Mądrzejsze wykopki od Ciebie w tym temacie już Cię dawno wyjaśnili w tej kwestii w Twoim wpisie w gorących a Ty brniesz dalej w tej swojej nienawiści.
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: To jest ta kretyńska narracja przez którą rządzi PIS. Aby tylko im #!$%@?ć, nieważne, że pieprzy się bzdury i wychodzi na kogoś kto nie wie co mówi. To jest największy problem opozycji z tym kraju, że atakuje jak pies chory na wściekliznę, mimo, że więcej szkody robi sobie.

@PiccoloGrande: A ja słyszałem, że zaczyna się od herbaty.

Te samoloty i tak muszą być w powietrzu, to że
  • Odpowiedz
@prawiedobrze też mnie to wkurza. Jeszcze ten post z gorących wyliczający ile kosztuje godzina lotu F-16 xD

Tak się właśnie wszystkiego czepiają na siłę, że potem wychodzą na najbardziej ogarniętych nienawiścią zamiast pomyśleć albo zapytać się kogoś kto się zna.

A potem wielkie zdziwienie, że PiS wygrywa wybory.
  • Odpowiedz
Jeszcze ten post z gorących wyliczający ile kosztuje godzina lotu F-16 xD


@NoMoreTearsJustSmile: Nom, jak napisałem wyżej. F-16 trzeba trzymać w hangarze, pod kocem, a pilotów zwolnić. Tak będzie najtaniej :)

Eh, co zrobisz, naród mamy jaki mamy - bezrefleksyjny.
  • Odpowiedz
Te samoloty i tak muszą być w powietrzu [...] Nikt nie wydał złotówki więcej przez to, że eskortowały rządowy samolot.


@prawiedobrze: No i git. To od jutra dajemy prywatnym lotom Obajtka obstawę myśliwców, bo i tak muszą latać.

Gdyby ktoś F-16 poleciał do KFC po kurczaka, to tak, miałbyś racje, że jest to marnowanie środków i
  • Odpowiedz