Wpis z mikrobloga

@Pioter_Polanski: imo na drugim masz łatwiej, yoimiya/yelan/zhongli/bennett to darmowa druga połowa, na pierwszą może jakiś bloom nilou/nahida/barbara i na ostatni slot jakieś dendro albo hydro, może tighnari lub xq?

Ale na pierwszym koncie sam nie wiem, drużyna ganyu/xianglig/kazuha/bennett na luzie rozwali obie połowy ale byś musiał kombinować z drugą drużyną, pewnie najlepiej by wypadało coś w stylu cyno/nahida/kuki a na czwarty slot dendro mc/jakieś hydro albo kazuha ale wtedy w pierwszym
ale byś musiał kombinować z drugą drużyną, pewnie najlepiej by wypadało coś w stylu cyno/nahida/kuki a na czwarty slot dendro mc/jakieś hydro albo kazuha ale wtedy w pierwszym timku musiał by wlecieć venti czy coś.


@internet_user7: ale te drużyny to nie na odwrót? Bo przecież w drugim pokoju jest ten elektro boss to go raczej elektro+dendro nie rozwalę?
@internet_user7: udało mi się finalnie na drugim koncie zrobić na 7*, kluczem do sukcesu było dać po prostu Raiden zamiast Nilou, teraz będę próbował na tym pierwszym koncie ale tam ktoś ciagle pada, nawet mojemu Zhongliemu te byki bez problemu zbijały tarcze XD