Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
Ale mi się podoba ta zerojedynkowość większości wykopków.

Rosja to chlew obsrany gównem który powinien zostać zaorany i posypany solą, a ich społeczeństwo wysłane na bezludną wyspę i odcięte od cywilizacji. Normalni Rosjanie to promil, Ci którzy chcieli się odciąć od tego gówna już dawno to zrobili.

Ale jak czytam wysrywy że w sumie to nic się nie stało i jeden łeb z gorących to w sumie nawet przeprosin nie oczekuje X #!$%@? D to mnie coś strzela. Przeprosić to może Twoja matka za to że Cie urodziła. Zapytaj rodzin tych dwóch gości którzy zginęli czy też mają w dupie przeprosiny.

Jestem całym sercem za tym żeby Ukraina pokonała ruską hołotę tak żeby ta nigdy więcej nie szczekała.

Ale tak JEŻELI (cholera wie czy NATO nie chce eskalować wojny i czegoś nie ukrywa) okaże się że Ci dwaj Polacy zginęli od ukraińskiej rakiety, to tak jest to ich wina. Nieumyślna ale dalej ich wina. Cholernie im współczuję tego piekła które ruskie bydło im zgotowało i śmierci tysięcy niewinnych osób, nie raz oglądając filmy z tego co się tam odwala aż mi ręce opadały. Do dzisiaj pamiętam filmik z początku wojny kiedy rakieta uderza w podwórko jakiejś rodziny i krzyki dziecka, dla każdego takie przeżycie to jakiś pieprzony horror.

Owszem zostali wczoraj potężnie zbombardowani (osobiście sam żałuję że nie mogą walić w strategiczne punkty u rusków) i jakiekolwiek pieprzenie że odpłacają się nam za pomoc waląc rakietami na nasze terytorium (to już wyższy poziom odklejki) jest wyssane z tyłka. Tak uważam że to Ukraińcy powinni za to przeprosić i wypłacić odszkodowania rodzinom. Mają prawo się bronić i gdyby nie ruska swołocz to do tej sytuacji by nie doszło, ale to ich system obronny zawiódłc i u nich coś nie zagrało że do tego WYPADKU doszło. Więc jeżeli mają dowody na to że to ruska rakieta to w ich interesie jest opublikowanie tego, a jeżeli takich dowodów brak to powinni błąd systemu który jest ich wziąć na klatę.

#ukraina #wojna #ruskiebydlozrownaczziemia
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Smarek37: to swoją drogą, dlatego specjalnie dopisałem JEŻELI. Osobiście wcale bym się nie zdziwił gdyby jednak wyszło że to ruska rakieta gdzieś zabłądziła (nie znam się zbytnio na sprzęcie jakim kto operuje więc na ten temat się nie wypowiem czy miała tam prawo dolecieć czy nie), ale nie oszukujmy się. Zachodowi jest bardzo na rękę walczenie z ruskami za pomocą Ukrainy i wszystkim byłoby na rękę przypisanie pomyłki Ukrainie tak żeby
@Exende: Wina leży po stronie rosji. Nie ważne czy rakieta była rosyjska czy ukraińska która miała zestrzelić rosyjską. Każda ofiara tej wojny idzie na konto tego co tą wojne rozpętał. Gdyby rakieta wpadła do nas z poligonu w czasie ćwiczeń/pokoju to można by było mówić o winie Ukraińców ale nie gdy doszło do wypadku podczas obrony przed saturacyjnym atakiem powietrznym.

Jedyne czego może być winna strona Ukraińska to zbyt pochopnych
lekki sceptycyzm w stosunku do Ukrainy to już "onucyzm"


@Exende: nic z tych rzeczy. Siedzą tu goście którzy śledzą tag od początku, wiemy bardzo dobrze kto pisze zatroskany a kto od pół roku jest "sceptyczny" wobec Ukrainy i to oni najczesciej rozmywaja odpowiedzialność ruskich lub piszą w komentarzach teksty "napisz prawdę to jesteś onuca" a poniżej masz jak brzmi "prawda"

Kolejni którzy wpadają piszą "nie jestem onuca ale...", "żydek kłamie w