Wpis z mikrobloga

#warzone niestety w porównaniu do Werdanska i Warzone 1, tutaj jest mega słabo. Biały znacznik którego nie widać na mapie - kto to kuźwa projektował? Nie było zgłoszeń od testerów? Lagi, crashe, błędy - standard. Mapa - sredniawa totalna, Werdansk miał tak potężny klimat, że naprawdę nie mogę przeboleć że już tej mapy nie będzie, to robiło po części gameplay. Do czasu zmiany na Calderę warzone był praktycznie idealny. A teraz zaczęli poprawiać i jest bałagan, kupujesz w sklepie jakieś randomowe bronie, czujnik pulsu ma baterie xd a samochody trzeba tankować. To był plus warzone ze była to gra szybka, mobilna, to cieszyło. A tu jakieś rozwiązania z dupy.

Dwuosobowy gułag… tego nawet nie ma co komentować.

Jak narazie totalnie mnie zawiedli. Multiplayer w MW II jest bardzo dobry, ale Warzone nie.

Podobne mam wrażenia co kolega wymienił

#cod #callofduty
neverwalkalone - #warzone niestety w porównaniu do Werdanska i Warzone 1, tutaj jest ...

źródło: comment_1668640772VQKZ6yrSrAZkRaKJhn33yL.jpg

Pobierz
  • 12
@neverwalkalone: poza #!$%@? znacznikami bzdury, właśnie skończyliśmy grać składem a zaczęliśmy o 20 i dawno się tak nie bawiliśmy
Lagi, crashe, błędy - były ale mało
Mapa - świetna, o wiele lepsza od caldery, też ma klimat (co to za argument w ogóle xD)
W sklepie kupujesz bronie z loadoutu, jak już się odblokuje dodatki to będzie standardowe bieganie tam a szkoda bo teraz są najlepsze dni bez mety
Na baterię
@eyehategod: Poczytaj sobie fora i reddita, ludziom gra #!$%@? na potęgę - to nie są bzdury tylko fakty. Celownik do snajpy - czasami jest czarny i jak przybliżysz widać czarną plamę. Takich bagów jest niezliczona ilość niestety. Mapa jest imo kijowa, ma klimat Arabii, do werdańska z zimowym zacięciem bez podjazdu. My zagraliśmy dwie rundy i wyszliśmy.
@eyehategod: @neverwalkalone: Oprócz bugów z dodawaniem do grupy oraz freezowaniem/wywalaniem serverow to gierka jest super,wiadomo że Verdańsk był top ale ta jest o 100x lepsza niż caldera z takich mniejszych przeszkadzajek to napewno zmiana znaczników na mapie bo są straszne nikt nie wie gdzie lecimy bo kazdy ma bialy znacznik dodatkowo do dmz muszą ogarnać tlumaczenie bo w quescie jest napisane zeby uzbierac bodajze 60k$ w jednym meczu a normalnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@neverwalkalone: Też lubiłem Verdansk ale już widzę że niektórym się odkleja z tym że tylko jedna mapa może być dobra xD
Gra zmieniła trochę styl i wzięła rozwiązania z PUBG co moim zdaniem bardzo dobrze się prezentuje.
Bateria w czujniku zawsze była wyczekiwana i społeczność dużo o tym mówiła.
Gułag na dwie osoby to jak dla mnie fajna opcja, no sam jego design jest w porządku.
Błędy w Warzone zawsze były
@neverwalkalone: MW2 w porównaniu z MW jest ogólnie mega słaby.
Tnie się nadal to gówno tak, że się odechciewa w ogóle grę startować.
Zamiast hardcora jakaś #!$%@? ułomna wersja nazwana Tier 1.
A co mnie najbardziej #!$%@?, że mi cybera zabrali i w dodatku jeszcze go #!$%@? wyłaczyli w MW żeby zmusić ludzi do grania w to gówno.
porównaniu do Werdanska i Warzone 1


@neverwalkalone: to prawda

Biały znacznik którego nie widać na mapie


kolor sobie możesz zmienić w ustawianiach, jest bardziej lepiej ale wciąż słabo w porównaniu z 1.0

Dwuosobowy gułag…


imho na plus, jak trafiasz razem z kolegą to prawie 100% szans na wygranie