Wpis z mikrobloga

#budownictwo #bim #projektowanie #autodesk #autocad #revit

Ostatnio natrafiam co chwila na reklamy kursu z BIM - nie będę tu reklamować o jaki konkretnie chodzi, ogólnie narzędzia Autodeska, od Revita i Dynamo przez Robota po Navisworks, 112h zajęć online w 7 weekendów, architektura, konstrukcje i instalacje budynków, dostęp do nagrań szkoleniowych i na koniec certyfikaty Autodesk. Razem coś koło 3k PLN. Mieliście z czymś takim kontakt może? Opłaca się? Czy lepiej we własnym zakresie robić tutoriale z YT i Udemy a potem własne szalone pomysły, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przepić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę nad tym w perspektywie emigracji w ciągu najbliższego roku - półtora
  • 4
@KurczakPozogi: Steela wyuczyłem się sam, na szkoleniach czy webinariach pokazują często makra, gdzie w moim przypadku używam może tylko z dwóch. Kiedy zadajesz im pytanie o coś konkretnego to mają blue screen i muszę kombinować jak Ci odpowiedzieć. Teraz uczę się Tekli, 3 dzień i jestem w połowie modelu. Najlepiej na żywca się uczyć i przy jakichś problemach do nich dzwonić.
@MatiPuchacz @kolek92 dzięki za odpowiedź ( ͡° ͜ʖ ͡°) wciąż się zastanawiam jednak nad tymi certyfikatami, czy to tylko mało znaczący papier czy jednak to może coś potem ułatwić ze znalezieniem pracy, sam dyplom polskiej uczelni chyba niezbyt dużo daje ( ͡° ͜ʖ ͡°)