Wpis z mikrobloga

Widzę onuce nową strategię obrały. Zaczynają wyszukiwać proukraińskie konta dopisując, że coś tu śmierdzi (taka sugestia, że niby ukraińska propaganda). Jechanie po każdym kto nie uważał, że to mogła być rakieta ukraińska, która zbłądziła podczas obrony. Powrót do starego tematu, że Ukraińcy nie różnią się niczym od russkich, tyle że są po drugiej stronie barykady. Dostali kurę znoszącą złotą propagandę i będą teraz trzymać się tego kurczowo starając się jak najwięcej ugrać i zdyskredytować każdego kto kiedykolwiek powiedział jakieś dobre słowo na temat Ukrainy. Bądźcie ostrożni mireczki. #!$%@?ć to russkie ścierwo!
#rosja #ukraina #wojna
  • 10
@Niebadzsmokiem: Kwestia jest taka że według raportów słychać było 2 rakiety, niby druga w polu wylądowała, łącząc 2 teorie można sądzić że Rusek dał dupy przy wpisywaniu koordynatów i jebło tam gdzie wskazywały koordynaty, a w tym samym czasie wystrzeliła Ukraińska która miała przechwycić Ruską która wylądowała wcześniej i Ukraińska leży w polu. Ile w tym prawdy, nie wiem.
@Niebadzsmokiem: Usiądź, weź 100 głębokich wdechów i się uspokój. Daleko mi do osadzania kogokolwiek, ALE skoro Biden nawet mówił (tzn są przecieki ,że powiedział) ,że to ukraińskie rakiety były, to śmiem wierzyć bardziej Amerykanom niż Ukraińcom którzy są wplątani w wojnę i tak najmądrzejszy człowieku na świecie, znaffco od wszystkiego, Ukraińcy również maja swoją propagandę której używają moim zdaniem zręczniej aniżeli RuSScy. Powinni wziąć to na klate, przeprosić, wypłacić fajne odszkodowania
@Niebadzsmokiem: Gościu, możesz mnie brać za ruska onuce tylko dlatego ,że mam inne zdanie (tym tokiem rozumowania to Biden ruska onuca, Trump na prezydenta !!!1111) i jestem krytyczny wobec Ukrainy w pewnych sprawach. Już #!$%@? z tym ,że im na ogół mocno kibicuje w tym konflikcie i brałem udział w zrzutach. Ty wiesz lepiej. Bez odbioru, idę wymienić ruble na złotówki bo dziś wszedł przelew z Kreml Sp z o.o.