Wpis z mikrobloga

Ja naprawdę czasem nie wierzę jak #odyn może sobie dawać radę i mieć działający sklep. Przecież w najnowszym filmie to jest po prostu już głupota jak nie wiem. No na całe szczęście sam się do niej przyznaje, ale mimo wszystko... Co trzeba mieć w głowie żeby tak próbować rozerwać magnezy. Potem wpaść na pomysł żeby w taki sposób je rozrywać. Do tego to nagrać i wrzucić w filmie.

W ogóle u naszego ulubieńca mamy odcinek złoto - poszukiwania gdzie w sumie to jemu to już się nie chce, dzień laby gdzie miał jechać na poszukiwania, ale jednak nie pojechał. Do tego pranie i Odyńce.

Jak obejrzysz ten jeden to jakbyś obejrzał większość do tej pory xD
Darth_Gohan - Ja naprawdę czasem nie wierzę jak #odyn może sobie dawać radę i mieć dz...

źródło: comment_1668608699jVNVgwxCb5rCY5RpvQhIOT.jpg

Pobierz
  • 14
@Darth_Gohan ja dziś dałem mu unsuba na YT, te filmy to jest wszystko to samo ostatnio. Jakaś nowością było Uwaga: pakowanie paczek i teraz co? Co odcinek to samo jest.

Z drugiej strony to czego się innego spodziewać przy takiej intensywności odcinków...

Żegnam Państwu na tagu
@dawid131: Tytuł odcinka to Janusze Biznesu wiec nie musisz mi tego mówić tylko im xD

Przecież to są prawdziwe mózgi xD

@ms86: Ja to obejrzę raz na jakiś czas jak mi się mocno nudzi. Dzisiaj się mocno nudziło i trafiła się taka perełka xD Nie dziwię się, że unsub leci xD Tego na dłuższą metę się nie da oglądać. Obejrzysz kilka odcinków i jest dokładnie to samo.

Nawet jak miał
@Darth_Gohan: @ms86: Nic nowego nie będzie, bo Odyn nic nie robi, jakiekolwiek poszukiwania i ciekawe miejsca to on, na pasożyta się podłącza pod innych, bardziej produktywnych ludzi. Gdyby nie inni to on by nie miał co nagrywać.