Wpis z mikrobloga

Teraz proukraińskie trolle zaczynają damage control "rakieta ukraińska ale wina Rosji"
Jakby się Ukraińcy nie zachowywali lekceważąco i prowokująco wobec Polski i NATO (co NATO zrobi, nic nie zrobi, Polska poiwnna od razu art.5) to nie trzeba by było naprawiać
#ukraina #rosja #wojna
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nie-mam: Właściwie to gdyby Rosja nie ostrzeliwała prawie całego terytorium Ukrainy, to do incydentu by nie doszło, za to może wreszcie dotrze do tych pisich i ukrofilskich łbów, jaki to z Zeleńskiego nasz przyjaciel.
  • Odpowiedz
@Nie-mam: czyli mówisz, że Ukraińcy powinni odpuścić sobie obronę Lwowa, żeby przypadkiem ich rakieta OPL nie zabłądziła w okolicy? No ciekawa logika.

Tak czy inaczej winni są ruscy, którzy zaczęli i dalej kontynuują ten konflikt.
  • Odpowiedz
czyli mówisz, że Ukraińcy powinni odpuścić sobie obronę Lwowa, żeby przypadkiem ich rakieta OPL nie zabłądziła w okolicy? No ciekawa logika.

@missioncritical: pokaż mi w którym miejscu tak powiedziałem. Wymyślasz coś sobie a potem z tym dyskutujesz pod moim postem.
  • Odpowiedz
@Matis666: Ukraińcy mogli by np się zamknąć na 12h, poczekać na stanowisko, dogadać się z Polakami i mówić to co im powiedzą ich partnerzy dla dobra Ukraińców, zamiast forsować propagandę eskalacji przy pomocy tego zdarzenia a potem robić fikołki na forach
  • Odpowiedz
Za to ruskie świnie jak ty winą za wojnę obarczyliby Ukraińców bo się nie poddali

@chilli1899: w którym miejscu obarczyłem winą za wojnę Ukraińców? Typie, weź leki.Ty wymyśliłeś sobie nawet nie to co powiedziałem tylko co bym powiedział i na tej podstawie mnie zwyzywałeś.
EDIT: właśnie zajrzałem w Twoje ostatnie posty. Wiedzę, że piana na ustach i ogień w dupie.
  • Odpowiedz