Wpis z mikrobloga

Witajcie #dziendobry

Się obudziłem się no i doszedłem do wniosku że trzeba schdnąć.

Obecna waga ~76 kg

Wzrost 164 cm

Cel 62/3 km

Likwidacja bebecha i dużych ud :D

Kwestia tego że mini kroczki już podjąłem tzn nie jem kolacji od kilku dni. Czyli ostatni posiłek max 17 - 18. Następnym krokiem jest zwiększenie aktywności czyli bieganie 4/8/10 km a przy idealnej pogodzie, zwiększenie częstości/odległości jeżdzenia na rowerze żeby powyżej 50 km.

#odchudzanie #odchudzajzwykopem
  • 29
@cielo: Ja raczej późno chodze spać okolice 1-2 a wstaje też nie późno. Mam 21 lat

@duskhorizon: Nie opieram się różowe paski. Ostatnio dużo jadłem aż za dużo wg mnie więc takir ograniczanie powinno mi na dobre wyjść.
@sylwke3100: Ograniczanie owszem, ale dobra dieta (szczególnie jak zamierzasz się ruszać) polega na jedzeniu dużo (czasem aż tyle że jesz na siłę) i zdrowo ja jedząc 5-6 posiłków dziennie 2kcal+ schudłem 15 kg bez najmniejszych problemów przy umiarkowanej ilości ruchu. Musisz jeść by często by rozbujać metabolizm. Ograniczaj węgle no i wiadomo że z tłuszczami też trzeba uważać. Jak jesteś zainteresowany to daj na pw swojego maila wyślę Ci zajebistego excela
@gromwell: Słyszałem o tym, ogólnie zgadzam się że jest dużo różnych możliwości, jednak taki low-carb jest w miarę prosty do zrealizowania - i nie męczysz się nie jedzeniem xD No i sprawdziłem na sobie - przede wszystkim.