Wpis z mikrobloga

Ciekawe czy rzeczywiście rakieta rosyjska czy OPL ukraińska, ze zdjęć niby szybciej to drugie ale brak pewności, z drugiej strony zastanawia mnie tak mocne wystapienie Żeleńskiego, który już oskarżył Rosję, myślę że jakby nie miał pewności że to nie ich sprawa, to by się tak nie wypowiadał, bo jak wyjdzie że to ich to jednak wyjdzie trochę na debila.
#ukraina
  • 10
@supra107 niby tak, ale żeby mówić światu wprost że rosyjskie rakiety zaatakowały Polskę wiedząc że tak naprawdę spadła tam ukraińska, to by było wręcz głupie, a myślę że on jednak wie co tam spadło. No ale niczego nie można wykluczyć.
@donthateme: To teraz weź pod uwagę że Zeleńsky może nie jest takim nieomylnym idealnym przywódcą którego kreują media w naszym kraju i być może pomimo swojej pozycji może jebnąć kompletną brednię przy przypływie emocji których na pewno ma na co dzień sporo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107 Ja wiem że Zeleński różne rzeczy mówi i idealny nie jest, zwykle z desperacji, żeby wciągnąć jakoś zachód albo uzyskać więcej pomocy, ale oskarżanie wroga o uderzenie w sojusznika, podczas gdy zrobiło się to samemu, nawet przez błąd, to już mega #!$%@?, bo bądźmy szczerzy, to wyjdzie kto tak naprawdę za tym stoi.
@ThunderPerfectMind co nie zmienia faktu że nie wypada mówić wprost o rosyjskim ataku rakietowym na Polskę skoro takiego nie było, po co zakrzywiać rzeczywistość skoro nie trzeba, każdy kto ma rozum wie że cała sytuacja wynika z winy Rosji