Wpis z mikrobloga

Bawaria wieku XVI-tego mnie wzywa, ponoć mam zostać detektywem. Zamierzam oskarżyć o przestępstwa kilka niewinnych osób i obserwować, jak ich świat płonie ( ͡º ͜ʖ͡º) Pentiment od pana Sawyera już grany na tagu #xbox? Jak wrażenia?

Jeśli nie wiesz co to za gra, zawsze możesz przeczytać kilka słów ode mnie: https://www.wykop.pl/wpis/67056789/wymarzona-gra-tworcy-fallout-new-vegas-brzmi-cieka/

#xboxseriesx #xboxone #gamepass #gry
Pobierz Poroniec - Bawaria wieku XVI-tego mnie wzywa, ponoć mam zostać detektywem. Zamierzam ...
źródło: comment_1668527423jTFeKfxYYZ6lU1PjX99i2B.jpg
  • 14
@Poroniec: @chup: @desixx: Jest w pytę jeżeli chodzi o odwzorowanie realiów i generalnie ma się wrażenie kolejnego kingdomcoma w wersji przygodowej. Wiecie może czy gra jest "wrażliwa na czas" tzn. czy podczas danego okresu, który np. zmienił się na początku po ogarnięciu malunku, można latać wszędzie ile wlezie czy gra może ukarać za odchodzenie od głównych obowiązków?
@Poroniec Mi się podoba. Wiadomo dużo chodzenia i czytania. Taki typ gry ale kurde widac napracowanko. I gra jest bardzo fajna artystycznie. Perełka w zalewie takich samych gier. Super, że jest w gp to jak najszersza grupa ludzi może spróbować tej niezwykłej produkcji.
Gamepass jest właśnie najlepszy do takich mniejszych gier, które przy kupnie nie byłby grami pierwszego wybory. A tak to można swobodnie eksperymentować.
@Poroniec: Hmm, bo jeszcze nie doszedłem do śledztwa i przeleciałem chyba każdą dostępną lokację, poodkrywałem tajne wejście do biblioteki, tą zagadkę w pokoju opata i było wszystko w porządku. Czyli ze stratą dla śledztwa, masz na myśli, że jak nie skupię się na jego rozwiązywaniu, tylko będę sprawdzał inne poboczne miejsca, rozmowy itp. to mogą wystąpić jakieś negatywne konsekwencje?
@Poroniec: Ok, wyjdzie w praniu jak to z tym jest, a mam takie podejrzenia, bo mimo wszystko to Obsidian i widać trochę rpgowych naleciałości, jeśli chociażby chodzi o samą postać. Gram na spokojnie, bo gra jest bardzo wypełniona treścią "merytoryczną" co pewnie niestety wpłynie na słabą popularność tego tytułu ( ͡° ʖ̯ ͡°)