Wpis z mikrobloga

@pogop gorzej? A co doszło? Sur jest jaki był, najgorsze, że w tym wszystkim znajduje się jeszcze dziennikarstwo z dna, które powtórzy 160 razy słowo kluczowe, bo chodzi o pozycjonowanie, a nawet jeśli poświęciła kwadrans i przeczytasz ten nic nie wnoszący do Twojego życia artykuł niczego się nie dowiesz.
  • Odpowiedz
  • 5
@lycaon_pictus Uciekających krzyżyków i ryczących z zaskoczenia reklam już nie ma, bo odpowiedzialne za nie #!$%@? smażą się już pewnie w piekle. Ależ to było irytujące (°°
  • Odpowiedz
Mam wtyczkę która odrzuca wszystkie zgody jak coś przejdzie przez ublock i w domu przez ublock oraz adguard na raspberry pi (dns), który jest na pierwszej linii.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: Pamiętam i mam wrażenie, że teraz jest gorzej, aktualnie mamy to wszystko tylko że jakoś 5x więcej i pomimo tych reklam i filmów mam wrażenie że strony potrafiły chodzić wciąż lepiej niż dziś, może to kwestia nostalgii, a może tego że po prostu było mniej kodu który doładowywał się w trakcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
To było w 2018, teraz jest jeszcze gorzej.


@pogop: Wy chyba nie pamiętacie flashowych reklam sprzed dekady i dawniej. Reklamy z dźwiękiem, uciekające krzyżyki, zamazywany ekran ect...


@lycaon_pictus: przecież wtedy AdBlock łapał całe to badziewie bez problemu
  • Odpowiedz