Wpis z mikrobloga

@maniek50005: na upartego mozna by sprawdzic obudowy z 4 portami USB A, pewnie to beda dwa kable, jeden kabel dla kazdej pary, sa tez karty rozszerzajace USB ktorych nie podpinasz do pcie tylko wlasnie gniazd USB zeby wykorzystac pozostale złącza.
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: Co do USB 2.0 to wiedziałem o tym, że występują zazwyczaj w parach, USB 3.0 pewnie też ale nic nie wiem o USB C bo jeszcze z takimi nie miałem do czynienia. - bo wiesz, takie czytniczki kart SD też są na te złącze, a mnie się akurat trafił taki czytnik kart z portem USB.

Miałem małe zdziwienie, jak się okazało, że po podpięciu do płyty głównej - port USB nie działa ;D
Otworzyłem sobie panel boczny i wszystko jasne - wtyczka była niedociśnięta ;D (zrobiłem sobie taki mały speed test jak szybko uda mi się komputer złożyć i udało mi się w godzinę - to jakieś błędy można popełnić)

Jednak jak sie okazało, to po dociśnięciu wtyczki ten port nadal nie działał. (zasilanie było, ale
maniek50005 - @krzywy_kanister: Co do USB 2.0 to wiedziałem o tym, że występują zazwy...

źródło: comment_1668504334LjWj3ONVjycY6im8cG117l.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz