Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@nolsc: xD sprawdziles, ze wiesz? A myslisz, ze kobiety nie lubia patrzec czy co? Xd jedna sprawa jest patrzenie, a inna kontrola caly czas. Taki seks nie ma raczej spontanicznosci. Ale co ja gadam o seksie z wykopkami xD
  • Odpowiedz
@nolsc: czym innym jest hahaha patrzenie czy robienie czegos podniecajacego, czym innym ciagla kontrola i martwienie sie "czy ladnie wygladam? Czy go podniecam?". Jak musisz sie nad czyms takim zastanawiac to nie podniecasz. Niezaleznie od tego jak sie ustawisz czy ulozysz. ;)
  • Odpowiedz
jedna sprawa jest patrzenie, a inna kontrola caly czas.


@little_muffin:

Już zaczęły się fikołki? XD

idź stąd i przestań dręczyć normalną kobietę z powodu własnych kompleksów.

a ty masz malego penisa.


@little_muffin:

Żeby przedostać się przez poślady otylca jak Ty 155cm/70kg trzeba mieć pałe jak koń XDDD Dlatego ciągle narzekasz na te małe penisy.

Co Ty kur*a możesz wiedzieć o spontaniczności i fantazji w łóżku, jak Ciebie żeby przewalić na
  • Odpowiedz
@nolsc: jasne. Ja po prostu nigdy nie staralam sie jakos specjalnie ustawiac xD kto ma czas na myslenie o czyms takim w takim momencie? Rozbawila mnie ta analiza i udawanie w lozku xD a dbanie o siebie i atrakcyjny wyglad to inny temat. To trzeba robic zeby ludzie cie pozadali i tyle.
  • Odpowiedz
@Klozapina: odnioslam inne wrazenie z tych twoich wpisow, ale Ty wiesz lepiej jak sie czujesz. Obsesyjna kontrola wygladu w kazdym momencie zycia to jest objaw nerwicowy. Jesli tego u siebie nie zauwazasz to spoko. Po prostu inaczej te slowa zabrzmialy dla ludzi postronnych. Milego.
  • Odpowiedz