Wpis z mikrobloga

@C_H_M_I_E_L_U: Rozwiń się Mirku dlaczego szukasz czegoś podobnego, bo nie ma tu jednej dobrej odpowiedzi

Ja bym powiedział tak jak pierwszy Mirek Amouage Portrayal jest najbardziej w klimacie Fahrenheita z tego co znam
Tylko potrzebny background czemu szukasz alternatywy, bo jeśli chcesz taniej to w Portrayal niestety nie będzie, za to jeśli chcesz coś w bardzo podobnym stylu, ale nieco innego, z mniejszą ilością skóry to jak najbardziej warto wziąć 5
@C_H_M_I_E_L_U: Krizia Pour Homme jest podobna, tylko dużo bardziej lajtowa i raczej biurowa. W zasadzie to była, bo chyba już nieprodukowana, a jeszcze 3-4 miesiące temu sporo sklepów ją miało. Po obecnej cenie się nie opłaca, 50 ml było po 49 zł
@C_H_M_I_E_L_U: W takim razie można przetestować tego Mercedes Benz Intense, z notką że mimo że jakieś podobieństwo rzeczywiście jest, on już bardzo mocno różni się od Fahrenheita.
Fahrenheit z dobrych roczników pachnie wyraziście i drapieżnie, wchodzi w benzynę, w Mercedesie coś tam czuć z Fafika, ale to taka ładna, grzeczna, miła fiołkowa wersja

Parę razy widziałem, że pojawiał się w też ten Hitfire w kontekście Fahrenheita, ale jego nie miałem nigdy