Wpis z mikrobloga

@aqua1125: U babci jak byłem na wsi, to w ciągu tygodnia już pokestop stał, tu mieszkam w dużym mieście wielkości Poznania. Duże miasto? Nie wiem może na akceptacje miał wpływ, ze ostatnio pare dni pod rząd oceniałem nominacje innych.
teraz dodam huśtawkę na tym samym placu i będę miał Gyma bez wychodzenia z domu xD


@Lujdziarski: o ile nie wypadnie w tej samej komórce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tekserew: Musisz się zalogować na tej stronie na swoim koncie


@Lujdziarski: Nigdzie nie trzeba się logować, jak chcesz coś dodać to po wbiciu 37 lvl masz opcję dodawania pokestopu w ustawieniach. Musisz się logować tylko jak
@Lujdziarski: jeśli chodzi o gym - sprawdź nie tylko s2 poziomu 17, żebyś nie wbił drugiego pokestopa do tej samej, (bo pojawi się w ingressie ale nie w pokemonach), sprawdź też ile masz pokestopów w komórce poziomu 14, bo od tego zależy, kiedy pojawi się gym. Dajmy na to, jeśli ten Twój nowo dodany pokestop jest dopiero 3 na lvl 14, to będziesz potrzebował jeszcze kolejnych trzech na tym obszarze i
@Lujdziarski: U mnie stolica. W pobliżu siłowni jest gym stacji kolejowej, ale stamtąd nie da się go sięgnąć. Z kolei w sąsiedniej miejscowości właśnie powstał nowy pokestop od placu zabaw tuż obok gyma z kapliczką i też stał się gymem. Tak są blisko siebie, że dzieli je tylko żywopłot.
Jest jeszcze drugi mój pokestop, który czeka na nominację od ponad roku. Jest to tablica dydaktyczna na ścieżce. W pobliżu nie ma
@aqua1125: przyznam że szokuje mnie że nominacje czekają od ponad roku, zwłaszcza jeśli w pobliżu nie ma pokestopów. Jak rozumiem, zwykłe zgłoszenie bez rozbudowy? A co do dwóch gymów oddzielonych żywopłotem, to mnie to nie dziwi. Po prostu zgłaszający te wayspoty ustawił je blisko granicy komórek.
@aqua1125: to są akurat standardowe rzeczy, które każdy musi dodać. Wygląda na to, że rozbudowa robi dużą różnicę...może zacznij oceniać pokestopy? Zdobędziesz rozbudowę i przyspieszysz sprawę. Na zachętę powiem jak to u mnie wyglądało: wstawiłam zgłoszenie 9.11, wczoraj zmieniło status na "w głosowaniu", dziś jest zaakceptowane. Z poprzednim było jeszcze szybciej, zgłosiłam 30.10, bodajże 2.11 o 13 było w głosowaniu, o 17 przyszła wiadomość że zaakceptowane, a o 19:30 było w
@aqua1125: jak nie jest jakiś mocno naciągany, to na pewno z rozbudową się uda. Dziś coś się ruszyło, właśnie zaakceptowali mi kolejny, a inny wszedł do głosowania. Jeden zostawię bez rozbudowy, z ciekawości ile to potrwa, ale podobno w dużych miastach bez niej czeka się miesiącami.