Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Tak na szybko bo jestem rozsierdzony. Mamy totalny szpital w kadrze. Marciniec nie był nawet na ławce, też coś złapał? Środek pola nie istnieje bez Łysego. Wrzucamy niebotyczną ilość piłek na drugiego Łysego, który no kurde, jako jedyny rosły zawodnik z przodu przy akcji zawsze będzie miał asystę jednego albo dwóch obrońców. I nie można zwalić odpowiedzialności na niego. Ławka rezerwowych jest wąska i brakuje solidnych nazwisk. Gramy ciągle to samo (z Bajdurem od dwóch męczy). Ładne, śliczne rozciągnięcia na boki albo obieg po czym wrzuta na pole karne i może jakoś to będzie. No nie, nie będzie. Przy różnym/wolnym można tak próbować. Brak solidności i spokoju w obronie (panie Wełna wróć Pan, oddam swoją pachwinę). Druga sprawa to poziom sędziowania i ogólnie zachowania w tej lidze. Na początku myślałem, że jestem uprzedzony bo kibicuję Czarnym Koszulom i nie mam obiektywnego spojrzenia. Ale teraz widzę tę #!$%@?ę. Wystarczy dać jedną/dwie żółte kartki za granie na czas i skończy się leżakowanie od 46. minuty, żeby ugrać sekundy. Bramkarz spod stolicy powinien dostać taką już w 50~ minucie. Znowu jesteśmy faulowani w środku pola z wychodząca akcją i nie ma kartek. Znowu zawodnicy przeciwników odwalają #!$%@?ę ze skurczami i "kontuzjami" i leżą na murawie (btw ten co się zwijał pod koniec meczu przy boku boiska serio dostał kolanem po mordzie xd). I znowu brak reakcji na takie zachowanie (jedna żółta w 90~ minucie już tego nie zmieni). No i na koniec liczę na zakaz wyjazdowy bydła z Siedlec. Gdzie była policja jak rzucane były przedmioty pirotechniczne? Skoro my dostajemy zakaz na prawie całą kolejkę za mordobicie to liczę, że ich też to dotknie za bycie bydłem. Ale pewnie na pogrożeniu paluszkiem się skończy. Status quo zachowany, szkoda kolejnej przerwanej passy (bez porażki u siebie od września tamtego roku). Potrzeba licznych wzmocnień w przerwie. Do zobaczenia w lutym Kochani!
#poloniawarszawa
  • 4
  • Odpowiedz
@vladek: może nie będą te wzmocnienia potrzebne, pamiętaj że oni grają tak naprawdę od 10 miesięcy z jakąś śmieszną przerwą, może stąd te kontuzje. Teraz będzie dużo czasu na odpoczynek i wyleczenie kontuzji.
Środek pola nie wyglądał tak źle, bo ogarniał Haberek. Dla mnie Marciniec+Haberek to idealny środek pola.
  • Odpowiedz
@vladek: Nie ma co narzekać. Mamy za sobą dobrą rundę, ale dwa ostatnie mecze sprowadziły wszystkich na ziemię i pokazały, że potrzebne są zmiany. Sztab niech wyciągnie wnioski z tych kontuzji, bo to nie jest normalne że połowa drużyny nie jest do gry. A Greg niech się zastanowi czy zależy mu na awansie w tym roku. Jeśli tak, trzeba się wzmocnić i podziękować za pracę Wawszczykowi.
  • Odpowiedz