Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś nowej muzyki, znudziło mi się to czego aktualnie słucham. Jak szukacie "nowej" muzyki? Może macie jakieś ciekawe playlisty na spotify? Specjalnie nie podaje gatunków czy zespołów, ciekawi mnie czego się teraz słucha, bo mój gust muzyczny jest trochę przestarzały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#spotify #muzyka
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vomalio: w Spotify to jeszcze jakoś działa podpowiadanie podobnej muzyki ale tidal to dramat.
Za to tidal ma opcję blokowania artysty i można się pozbyć tych sanah, tacosow i innego badziewia.
Generalnie muzyki jest tyle że ciężko się przez nią przekopać i znaleźć coś wartościowego.
@FACTIS: @kefas_safek: właśnie próbuję korzystać z funkcjonalności radia utworu/wykonawcy, ale zazwyczaj znajduje zupełnie niepodobne utwory, które mi nie pasują. Możliwość ignorowania wykonawców byłaby genialna.
Dlatego już szukam czegoś zupełnie innego, bo pogodziłem się że mam swoją "niszę" w danym gatunku i nie potrafię poza nią wyjść ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@MrPawlo112: zatrzymałem się na muzyce z lat 80-2000. Przez 90% czasu słucham różnych playlist z rockiem/metalem z tamtych lat. "Nowa" muzyka do mnie średnio trafia, jedynie ostatnio odkryłem phonk jako coś ciekawego do treningów/spacerów.
@FACTIS: tag trochę martwy, ale przejrzę w wolnej chwili i może coś się znajdzie :P

@z--x: ciężko mi stwierdzić jaki klimat mi podejdzie, bo czasem działa rap, czasem metal, czasem disco.. ale raczej "żywsze" klimaty,
zatrzymałem się na muzyce z lat 80-2000. Przez 90% czasu słucham różnych playlist z rockiem/metalem z tamtych lat. "Nowa" muzyka do mnie średnio trafia, jedynie ostatnio odkryłem phonk jako coś ciekawego do treningów/spacerów.


@vomalio: W sumie ja też, lubisz ambient ? Może prześlę Ci mój profil to sobie znajdziesz coś ciekawego - KLIK
lubisz ambient?


@MrPawlo112: na szybko przeklikałem się przez twoje playlisty i wychodzi na to że lubię. Dokładnie o to mi chodziło w tym poście :). Dzięki za link, widzę trochę ciekawostek dla mnie.