Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję większej kontroli nad wydatkami. Chodzi mi o to abym dokładnie widział ile wydaje.
Zazwyczaj płacę kartą więc nie widzę jak faktycznie ubywa pieniądza. Ciężko mi to potem doliczać.
Korzystam z apki gdzie trzeba ręcznie wpisywać wydawane kwoty. Nie chce mi się tego robić lub zapominam i nie prowadzę wtedy tego tak dokładnie.
Szukam apki, programu co zrobi to za mnie i będzie bezpieczny jak połączę go z kartą. To najlepsza opcja.
Ewentualnie coś co pozwoli mi robić diagramy lub wykresy ile na co idzie.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #637033b3f457b9087ffba4ad
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Żeby mieć kontrolę nad wydatkami musisz analizować na co wydajesz i ile miesięcznie. Z czasem sam zauważysz na co idzie czego. Do tego subkonto załóż lub osobne konto, na które w dniu wypłaty będziesz przelewał stały % wypłaty (obojętnie ile chcesz ważne, żeby to był zawsze stały %).
Zamiast korzystać z apki po prostu patrz na przelewy codziennie bankowe ile wydałeś w jakim sklepie. Potem możesz zrobić podsumowanie miesięczne
  • Odpowiedz
SamotnaLama: Ja to robię bez apki, po prostu zbieram paragony i co 1-2 tygodnie wpisuje w excela. A wydatki bez paragonu zapisuję od razu na telefonie. Nie wiem czy da się to robić całkiem 'bezobslugowo', bo jednak część wydatków zawsze będzie gotówką, np. moja fryzjerka, czy jakieś płatności w automatach itp.
---

Zaakceptował: karmelkowa
  • Odpowiedz