Wpis z mikrobloga

Wczoraj miałem okazję być w hotelu Paradise na Bali! Jakież było moje zdziwienie jak okazało się że jest on kompletnie opustoszały. Poza 3 osobami z obsługi którzy otworzyli przed nami cały resort nie było tam nikogo. Tylko jeden główny basen jest czyszczony i można w nim pływać. Ale ciekawie było pochodzić sobie po tych wszystkich pokojach i które zna się z telewizji :) Wydaje się dużo mniejszy niż w telewizji! Pan z obsługi pozwolił nam tam siedzieć cały dzień i sobie chillować nad basenem. Polatałem sobie też dronem na całym obiektem :)
#hotelparadise
W.....i - Wczoraj miałem okazję być w hotelu Paradise na Bali! Jakież było moje zdziw...

źródło: comment_1668325380ph3oRyoyFpFbVKVWoFwIQV.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Wolvii: Willa jest na sprzedaż tak BTW :) Niestety pracownik nie wiedział za ile. A tutaj taki mały tour po pokojach i okolicy. Fajnie było spędzić w hotelu cały dzień i to w dodatku kompletnie sami byliśmy :)
W.....i - @Wolvii: Willa jest na sprzedaż tak BTW :) Niestety pracownik nie wiedział ...
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Te psiaki to w Panamie a nie na Bali :) Dwa pierwsze sezony były nagrywane na Bali trzeci i czwarty na Zanzibarze a piaty i szósty w Panamie. Ja byłem w tym resorcie na Bali. Bardzo fajne miejsce i szkoda że takie opustoszałe ale trochę dzięki temu mogliśmy tam spędzić cały dzień kompletnie sami.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: może ten nawet wrócimy za parę tygodni jeszcze raz odwiedzić. Proponowali nam tam nawet nocleg :) Chociaż powiem szczerze że te pościele stęchlizną waliły więc nie wiem czy byśmy skorzystali tej czy siak. Ogólnie widać że ktoś tam się trochę tym zajmuje ale stoi puste pewnie od czasów pandemia.
  • Odpowiedz
@Wolvii: hmmm,w sumie to trochę dziwne że ten hotel zieje pustką.w jakiś sposób mogliby wykorzystać fakt że HP był tam kręcony,albo właściciel jest cienias lub rzeczywiście splajtowali po udostępnieniu do nagrywek HP bo demolka znaczna jak i być może kwestia finansów nie do końca wypaliła :)
podobnie jak była z domem który podajeli do kręcenia BB,też tam jakieś jazdy były
szkoda bo jednak położenie,klimat,ciekawa okolica a tu barak turystów
  • Odpowiedz