Wpis z mikrobloga

Tag hp na wykopie: Cringowy lektor, pewnie był w szafie z Wentylem, zmienić lektora.
Też tag hp: Wspaniała Monia, ultra gracz, królowa Hotelu. Nawet jak zrobi coś złego to wina innych (tak był tu chwilowy moment hejtu na nią, chociaż i wtedy byli zaciekli obrońcy).

Lubię i doceniam Monikę (ale jej nie ubóstwiam i potrafię dostrzec jej wady), ale przez to spermiarstwo tutaj niczym nieróżniące się od lektora (o dziwo głównie ze strony kobiet i mniej więcej dwóch typów), musiałem przejść do opozycji (w którą szczerze mam #!$%@?), bo nie lubię kibicować faworytowi ani takiej spermiarskiej otoczki. ¯\_(ツ)_/¯

#hotelparadise
  • 8
@morgiel: Złą porę wybrałem na przemyślenia. XD Ściągam tu ludzi z mirko. Witam w krainie, o której nie macie pojęcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw. Widzę że tag harrypotter żyje, i to nawet intensywnie.
@avirant: Niczym ten tag się nie różni od komentarzy na Facebooku czy Instagramie. Może tylko tym, że tam nie lubią Moniki a tu zachowują się jak Wentyl w stosunku do Magdy wchodząc jej w tyłek. Już nie wspomnę o tym, że ciężko niektórym od początku sezonu pojąć, że można nie czuć sympatii do żadnej z osób z tego programu, bo za każdym razem jak coś napiszesz o Monice to od razu