Wpis z mikrobloga

@mario84pl: Oczywiście, że tak. Oni nie wiedzieli będąc tam co się dzieje "za ścianą". Byli w jednym miejscu a w drugim ten "przyjaciel" obrabiał im dopsko.Teraz oglądając odcinki dowiadują się o tym. Dlatego Wentyl z Pingwinem razem byli na imprezie a pewnie gdyby Wentyl wiedział to by Pingwina tam nie wpuścił. Podejrzewam, że inni nieobecni na tym party zdawali sobie sprawę, że nie do końca tak tam wszystko było cukierkowo
crazy_frog - @mario84pl: Oczywiście, że tak. Oni nie wiedzieli będąc tam co się dziej...

źródło: comment_1668245405CsZ7LycpkG2JtyxKuXYccj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@crazy_frog: No właśnie o to mi chodzi, czy po finale takie rzeczy nie wyszły, a nie dopiero z odcinków i teraz tylko dla zainteresowania tego nie robia. I nie chodzi mi o to, ze Marek miał do niego podjeść i powiedzieć ze „mówiłem o tobie źle”, tylko w normalnych kontaktach, rozmowach, przemyśleniach
  • Odpowiedz
@mario84pl: Wiadomo, że ten cały gnój starają się "wyprać" po finale, żeby potem mogli udawać jaką to są super hotelową rodzinką, ale niektórzy myśleli, że pewne rzeczy nie wypłyną na wierzch. Takie "mówiłem o tobie źle" to za mało
  • Odpowiedz