Wpis z mikrobloga

High Leauge to chyba za bardzo wziął sobie do serca, że widzowie lubią krótkie gale. Patrzac na kartę to gala zacznie się o 20 a o 22 będzie po wszystkim i to tylko jeśli wrzuca jakiś koncert. Dodatkowo w większości zestawień wejście do oktagonu potrwa dłużej niż sama walka. Lecimy po kolei

Alberto-Tyburski 3 wygrane z czego 2 w pierwszej rundzie i jedna gdzie po 2 rundzie lekarz nie dopuścił przeciwnika do walki, dobrze pokazał się na sparkingu. Jedyna przegrana to decyzja z arabem który obok wiewióra ma najlepszy parter we freakach. Taktyka to obalenie na początku i przeleżenie rundy żeby wygrać na punkty. Nie wiem jak ze szczeka u Alberto ale mimo lepszych warunków fizycznych nie mógł skończyć oskarka Dubiela który cały czas był w defensywie. Walka dojdzie max do drugiej rundy chociaż obstawiałbym wygrana Tyburskiego w pierwszej.

Janikowski-Diego tutaj akurat długa walka i myśle, że może zakończyć się decyzja. Pierwsza runda to bedzie wzajemne badanie się, kolejne dwie proba zdobycia przewagi, ogólnie dużo kalkulacji i żaden nie bedzie chciał ryzykować głupiej przegranej. Diego lubi kalkulować walczyć ostrożnie, zdobyć przewagę i utrzymywać ją do końca. Jednak to nie gromda gdzie może wykorzystać zasady czy Denis który był łatwiejszym przeciwnikiem dlatego stawiałbym na Janikowskiego.

Sequento-(Podobno) Tomek Chic znowu walka która raczej zakończy się w pierwszej rundzie. Tomek dał 2 walki obie zakończone w pierwszej rundzie. Przegrana z młodym pudzianem a następnie wygrana z Żuromem który jest takim fighterem jak raperem. Obaj panowie raczej nie grzeszą technika i nie wydaje mi się żeby mieli kondycję na pełen dystans. Pomimo, że debiutant to obstawiam, że sequento to wygra. Tomek bardzo ograniczył albo przestał ćpać wiec wystrzelony raczej nie wyjdzie, do tego zabrali tą jego niby ciężarna małolatę do ośrodka wychowawczego wiec tomuś całe dnie nagrywa stories i lata po urzędach i prawnikach próbując ją wyciągnąć co oznacza brak przygotowania do walki

Natsu-Fagata Tutaj znowu długa walka która zakończy się przez decyzje. Natsu ma za sobą 2 walki obie z lexy zakończone decyzją. Fagata w debiucie szybka przegrana z będąca w treningu lexy a następnie wygrana przez decyzje z kociołek. Obie maja rekord 1-1 i będą chciały go poprawić wiec nie będą ryzykować. Do tego patrzac na ich historie walk smialo można spodziewać się pełnego dystansu i decyzji. Wydaje mi się, że wygra Natsu ale szczerze mówiąc jak dla mnie 50/50.

Diables-Leh Zupełnie nie znam typów ale z tego co widzę obaj są streamerami. Patrzac na historie walk debiutantów z karierą przed monitorem obstawiam, że walka skończy się najpóźniej i najprawdopodobniej w 2 rundzie. Tutaj zupełnie nie mam pojęcia który z nich wygra.

Staśko-Masza Znowu walka która prawdopodobnie zakończy się w 1 rundzie. Staśko niezle się wyrzeźbiła przy pierwszej walce. Prawdopodobnie jest w treningu od poprzedniej gali. Ma za sobą debiut i zwycięstwo na koncie. Masza debiutująca niestabilna psychicznie, wychudzona ćpunka. Do tego na tej samej gali walczy fagata która pomimo tego co #!$%@? ma masę fanek. Te raczej nie przywitają Maszy zbyt ciepło w trakcie wychodzenia do oktagonu. Pierwszy cios/obalenie przez Staśko i Maszy siądzie głowa tracąc chęć walki. Szybkie i łatwe zwycięstwo Staśko.

Muran vs Bomba Walka Muran Bomba miałaby sens gdyby walczącym Muranem był Jaca. W tym wypadku myśle, że mamy szanse na pobicie rekordu z walki hejter vs rafonix. Tytanowa szczeka Murańskiego vs szklana szczęka bomby. Tutaj nie ma kalkulacji i plan jest prosty Mateusz od razu wlatuje w Bombę i pierwszy cios na szczękę gasi światło Bombie. Zapowiada się na najkrótszą walkę gali.

Bez rywala zostali stary załęcki którego rywal podobno ma być wyzwaniem oraz zony. Nie znając rywala ciężko wytypować ile potrwa walka, nie mam tez pojęcia z kim mogą zostać zestawienie. Osobiście zobaczyłbym pojedynek Dawida Załeckiego z Pasza albo owca. Chłopaki dali zajebista walkę, do tego boks w małych rękawicach czyli nie tak daleko od k1. Pasza chyba ma kontuzje wiec może faktycznie owca. Gdyby faktycznie do takiej walki doszło to znowu coś nieco dłuższego i minimum 2 rundy chociaż nie zdziwiłbym się gdyby do zakończenia przed czasem doszło dopiero podczas 3 rundy, decyzja tez wydaje się wysoce prawdopodobna.

Jest jeszcze malutka szansa na 10 zestawienie podczas tej gali i walka starego murana z najmanem.
Walka na 1 rundę i 2 prawdopodobne scenariusze. Scenariusz pierwszy wygrana najmana: najman wykorzystuje przewagę fizyczna i obala Murana, w dosiadzie bombarduje Murana ciosami a ten jak w pojedynku z Pasutem zamiast blokować ciosy rękoma to broni ręce przyjmując ciosy na łeb. Sędzia przerywa walkę ze względu na brak defensywy Murana.
Scenariusz drugi wygrana Murana, po pierwszych ciosach Najman zaczyna krzyczeć ała ała lub przewraca się robi żółwika muran zadaje kilka ciosów z góry i sędzia przerywa walkę.

Szykuje się szybka gala, z bardzo przewidywalnymi walkami. Ciekawsze i bardziej zaskakujące niż walki mogą być konferencje i programy jak rundki. Na plus, że dzięki takim zestawieniem można zbudować pare fajnych kuponów z dużymi szansami ze wejdą i zarobić sobie trochę ekstra gotówki przed świetami i sylwestrem.

#famemma
  • 8
@szyszliq: Patrzę tak na zawodników i nie wiem kogo musiałby dostać załecki albo zony żeby zrobić z tego main event. Nieoficjalnie jest jeszcze sequento ale podobno ma walczyć z Tomkiem plus nie ma szans ze dostanie main event. Wydaje mi się tez, że jednym z warunków umowy z ksw jest ze zawodnik dostaje zgodę na wystep ale musi dostać minimum co-main event. Wydaje mi się ze karta będzie wyglądała tak:
Main
@GoodGuyChucky93: toc janikowski moze to wygrac w minite max, jesli tylko podejdzie powaznie do tego xD diego nie jest z mma, wiec nawet movement bedzie mial typowo skrojony pod zapasnika, TDD na zerowym poziomie pewnie, wiec walka w 1 rundzie na ziemi sie skonczy, jesli janikowski nie bedzie za wszelka cene chcial udowadniac jaki z niego tez koxak w stojce xdd bo taka mozliwosc z tym idiota jest