Wpis z mikrobloga

@OBAFGKM: Wstyd się przyznać ale 14 lat temu byłem na jego wykładzie. Dostałem książkę z autografem i miałem za mega łepskiego gościa. A od paru lat tfu na niego.
  • Odpowiedz
@OBAFGKM: Negowanie rosyjskich zbrodni na Ukrainie powinno być traktowane jak "kłamstwo oświęcimskie", a tacy ludzie jak Korwin powinni być podciągnięci do odpowiedzialności karnej za zakłamywanie historii
  • Odpowiedz
Czyli co, korwina razem z mentzenem i cała konfederacja można wyzywać już od ruskow? Wam od tej propagandy pro ukraińskiej już się zwoje w mózgach przepalają xd przejedziemy się na wzajemnym wyzywaniu od ruskow i na Ukrainie jak na nikim innym w historii naszego kraju
  • Odpowiedz
@Kagernak: Zawsze wydawało mi się, że on tak pieprzy byle być na przeciw głównego nurtu. Ale gadanie takich głupstw to już jawna rusofilia i mam nadzieję że służby mają go na oku. A mi wstyd, że kiedyś zbierałem dla niego podpisy i głosowałem.
  • Odpowiedz
@Kagernak
@RaghNaarRoog
@powaznyczlowiek

Ani jebniety, ani nie zdziwaczal, ani platny agent. Korwin to po prostu socjopata. Zawsze pewny siebie, zadowolony, ignoruje wlasne porazki, nigdy nie przyznaje sie do bledu, nie ma chwili refleksji. Podziwia sile, w jego swiecie wspolczucie nie istnieje, dla niego skoro Putin tyle czasu trzymal Rosje za morde to musi miec racje.

Jedyna jego sila jest pewnosc siebie, bo ludzie z automatu zakladaja ze jak ktos
  • Odpowiedz
Korwin chyba serio na starość zupełnie zdziwaczał...

Korwin tego nie postuje dla Polaków tylko dla Rosjan, taki wpis można puścić w rosyjskich mediach i pokazać, że nawet Polacy coś twierdzą.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyindywidualizowanyentuzjasta: @Mirste: Szkoda, że nie mówicie o tym iż negowanie zbrodni Wołyńskiej powinno podlegać pod ten sam kaliber co negowanie holokaustu. Ostatnio jedna nauczycielka miała przez to problemy bo za dużo mówiła na ten temat w szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Caracas: najpierw zajrzyj do słownika pod czasownik „negować”, zanim zaczniesz zrównywać te sytuacje. Niepotrzebnie wprowadzasz nowy wątek do dyskusji. Typowa korwinistyczna zasłona dymna.
  • Odpowiedz