Wpis z mikrobloga

@fiddle: przypomnij mi co bylo z Escobarem . Pamietam ze zglosil gdzies Gape za probe nielegalnych papierow na dziecko a potem Machaj dawal 1000 zl za znalezienie go bo chcial mu sprawe zrobic . Potem jeszcze sie w to wmieszal niby obecny partner bylej zony Gapy ktory chcial jakas kase ze zrzutki 33 k na shop house. I ogolnie jakies bany polecialy i juz sie pogubilem kto i co tam sie
@1KiszonyOgorek: japierniczę! Kiszony?! My się znamy? Żyję kurcze, ale zalatuję już nieco naftaliną, wiek robi swoje;) Pojęcia nie mam co się tutaj wyprawia z tymi australopitkami w postaci prezesa, gapy i tego...no...mądrali onucy... Wpadłam dziś natchniona intuicją wykopkową, nie wiem, może to nieszpory adwentowe tak na mnie zadziałały, że spojrzałam na wykopkowe archeo.... Oni wszyscy z Kambo jeszcze żyją, nie zachlali się? Pozdro, Babka wiecznie żywa, jak Lenin ;) Fajnie, że
@Hydrowachotargacz: Elo, mój jeden z "ulubienszych" Hydrowacho-wieczna zagadka, żyję!:) Jeszcze chłopie porapujemy sobie trzynastozgłoskowcem, zobaczysz, o w mordkę! Widzę, że humor na Wykopie siada... nie było mnie chyba 8 msc...wytrącona kompletnie z wieści kambo-australopitków...Prezes żyw jeszcze? Wciąż oblizuje tę małolatę? Babka się starzeje, a prezes wciąż młody... to nie jest sprawiedliwe aż tak bardzo jak PiS z Konfą we wspólnym konfesjonale i z cnotami niewieścimi ;)))haha, pozdro Hydrowacho!