Wpis z mikrobloga

Jeśli widzicie jakieś przemocowe, toksyczne, krzywdzące zachowania w sieci, zwłaszcza popularnych influencerów, możecie do mnie pisać - tu, na twitterze lub na insta. Staram się jak najlepiej rozpoznać te mechanizmy, by mieć jak najpełniejszy obraz.
#famemma
  • 36
  • Odpowiedz
@majakstasko: Weź się za Wardęge, który na fali kilku filmów obnażających i krytykujących jakieś zachowania zyskał autorytet i stał się w oczach widzów kimś kto konsekwentnie będzie stał na straży w świecie influencerów i dokona interwencji w sytuacjach tego wymagających.Tymczasem przez kilka miesięcy prowadził osobistą krucjatę przeciwko Wersow, nagrywając mocno tendencyjne, przesiąknięte jadem filmy, zarazem ignorując 9 lat toksycznej, szkodliwej działalności Nitrozyniaka czy całego Pompa Teamu, którzy mają wiele za
  • Odpowiedz
@majakstasko: te twoje żerowanie na cudzej krzywdzie pod płaszczykiem "jestem taka dobra" jest żałosne

I przy okazji,czy ty na tym #highleague nie molestowałaś swojej przeciwniczki? Takie dotykanie bez jej zgody(całus)to już chyba podpada pod molestowanie? Bo nie widziałem byś przed tym zapytała ją o zgodę
  • Odpowiedz