Wpis z mikrobloga

@Slavcel: Ehh, możemy tak bez końca. Wy twierdzicie jedno - spoko, ja mówię drugie i tak bez końca możemy. Ja widze codziennie niskich chłopów z kobitami, grubych z kobitami, brzydkich z kobitami ba, nawet ci kurła brzydcy mają i są zaręczeni.

Jak dla mnie omawianie wzrostu w jakimkolwiek kontekście jest niepotrzebne. Jeden niski nigdy nie zarucha, a inny zar0cha i bedzie miał żone. To nie jest tak, ze niski = it's
@help_me00: @Slavcel: Panowie, ja nie chce naginać rzeczywistość. Mówie tylko, że to nie jest zero jedynkowa sprawa. To jest bardziej złożone i skomplikowane. Nie twierdze, że niscy mają sie dobrze, ale to nie jest it's over. Początkowo to były głupie internetowe heheszki, ale widzę, że coraz bardziej niektórzy biorą to na poważnie.

To chyba chodzi o mentalność... W jednym kraju lepszy jest "biały człowiek" , w drugim człowiek bogaty, w
Ale my nie o tym gadamy, ty chyba nie rozumiesz co to znaczy statystyka. Op wyraźnie napisał: Jestem pewien że gdyby zbadano ich średni wzrost to wyszłoby poniżej 180 cm


@help_me00: Okej,okej. Po prostu musiałem z siebie to wyrzucić :D

Op wyraźnie napisał: Jestem pewien że gdyby zbadano ich średni wzrost to wyszłoby poniżej 180 cm


Nadal nie rozumiem, bo miałby wzrost do tych samobójstw.
@Mr_3nKi_: Jak tłumaczy prowadzący badania dr Patrik K. E. Magnusson, na powolny wzrost dziecka mogą natomiast w pewnym stopniu wpływać stres psychiczny i kłopoty rodzinne, doświadczone w dzieciństwie, a te same czynniki - jak wynika z badań - mają również wpływ na rozwój skłonności samobójczych."Może to być np. fakt, że niscy mężczyźni częściej spotykają się ze swego rodzaju stygmatyzacją lub dyskryminacją, które mogą nasilać ich skłonności samobójcze" - konkluduje.
Ja widze codziennie niskich chłopów z kobitami


@Mr_3nKi_: Prawdopodobnie piszesz to na siłę, żeby tylko wybronić swoich racji. Niskich mężczyzn jest bardzo mało. Nie możesz ich więc nawet przypadkowo widywać na ulicy zbyt często. A ty twierdzisz, że widzisz ich z partnerkami. Mam 165 cm wzrostu i jestem pracy jedynym facetem o takim wzroście. W komunikacji publicznej, czy na ulicy bardzo rzadko widzę takiego faceta. Większość jest dużo wyższa. Twój argument