Wpis z mikrobloga

Ea w #!$%@? wali to spróbuje tu xD
Tydzień temu kupiłem fife 23 na Xbox Series S i jest niegrywalna bo co chwila mi #!$%@?, nie ważne czy to w fucie czy w menu głównym czy w szybkim meczu, gra nagle freezuje, pojawia się szary ekran i wywala mnie do menu głównego Xboxa. Najdłuzej dało się grać może z godzinę, ale zazwyczaj wywala po paru minutach a kupiłem gre pod futa więc nie mogę grac. Problem jest tylko z fifa 23 wersja na series, inne gry śmigają bez żadnego problemu, w tym fifa 22 (pobrałem dla testów z game passa - 0 crashów) a także trial 10h fify 23 ale wersja na xbox one.
Próbowałem już wszystko chyba, czyli restart konsoli, przeinstalowanie gry, przywrócenie xboxa do fabrycznych, usunięcie zapisów, zmiana użytkownika, gra offline. Problem na pewno nie jest z połączeniem internetowym, ponieważ próbowałem grac offline i testowałem też u rodziców, zresztą inne gry online działają bez zarzutu, a tu mogę się połączyć z grą ale randomowo #!$%@?.
Miał ktoś może cos podobnego? xD bo od ea to sie nic nie dowiem a liczyć na nich że cokolwiek #!$%@?ą to nie ma co, a narazie kasa w błoto ¯\_(ツ)_/¯
#xbox #fifa23 #xboxseriesx
Pobierz Lolkon - Ea w #!$%@? wali to spróbuje tu xD
 Tydzień temu kupiłem fife 23 na Xbox Se...
źródło: comment_1667929665tJzgLL7LzMcEOF82jz9xsZ.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolkon: ja miałem problem na series X, że po paru dniach przy wejściu w menu wywalało mi grę. Po odpaleniu gry od razu przeszedłem w tryb offline(chyba prawym analogiem) wszedłem w futa, połączyło mi się normalnie i już od tej pory cały czas działa. Może też ci to pomoże
Próbowałem tez to i nic nie daje :(( mi nie wywala gru przy wejściu do menu a widziałem ze dużo osób to ma, tylko mogę normalnie np wejść do futa ale zacząć mecz i cyk crash