Wpis z mikrobloga

Jakie giełdy kryptowalut udostępniają polski nr konta do zasilenia? Czy ten numer jest przypisany do konkretnego użytkownika, czy przelew musi mieć jakiś konkretny tytuł? Wiem na pewno o Binance. Pytam, bo mam ochotę stracić trochę kasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale z przyczyn obiektywnych przelew robiłbym z konta spółki, a nie z mojego osobistego. Zastanawiam się, czy nie będzie w związku z tym jakiś problemów z zaksięgowaniem tej kasy albo z wyjaśnianiem że nie jestem wielbłądem. #kryptowaluty #kiciochpyta
  • 5
@WhiskeyIHaze: dlatego właśnie pytam jak to działa, bo teoretycznie jeśli do każdego klienta platformy jest przypisane osobne konto mass-collect to powinno to być obojętne czy wpłacę na nie z osobistego, firmowego czy na poczcie...
@WhiskeyIHaze ale czy nadawca musi być taki sam jak odbiorca? Oni to jakoś weryfikują? A jak mi wujek wpłaci hajsik żebym mu kupił 1 btc to też nie zaksięgują?
ale czy nadawca musi być taki sam jak odbiorca?


@g455: to wręcz musi być inne. Odbiorcą będzie zawsze binance. oni ci raczej nie będą wpłacać hajsu więc nadawca musi być inny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale jeśli chcesz wpłacać do nich normalnie hajs, bez wałków to nadawca musi być taki sam jak osoba, na która otwarte jest konto. Więc jak ci wujek wpłaci na twoje konto to