Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Bezkarność złodziei.

Jakiś czas temu oddałem samochód do mechanika, aby po znajomości w innym warsztacie załatwił robotę, której normalnie nikt nie chciał się podjąć (robota prosta, jednak trochę wybiega poza hurtowe wymienianie hamulców i oleju). W efekcie zniknęły mi z auta drogie okulary, których zapomniałem wyjąć. Mechanik zarzeka się, że nie odpowiada za rzeczy klientów, co jest nieprawdą. Oczywiście w żaden sposób mnie to nie ratuje, bo nie jestem w stanie udowodnić, że te okulary tam były. Warsztat docelowy posiada monitoring, ale szef przestał odbierać telefon. Sprawę zgłosiłem na policję, oczywiście pan policjant (po przekładaniu spotkania kilka razy) powiedział między wierszami, że to zgłoszenie obniży mu tylko statystyki i za tydzień dostanę informację o umożeniu.

Najbardziej przykre jest to, że prawie połowa ceny końcowej okularów to szkła ze specyficzną wadą wzroku, które zostaną po prostu wyrzucone.

No nic, trudno. Przeżyję kupno nowych okularów. Ciężej będzie przeżyć fakt, że jestem skazany na chamskich mechaników, policję, która nie podejmie się pomocy w najmniejszym stopniu i to, że gdzieś obok chodzi bezkarny śmieć bez szacunku do cudzej własności, a ja nawet nie mogę mu napluć w ten głupi złodziejski ryj.

#zalesie #gorzkiezale #patologia #policja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #636a1ec7d32d13b4c411c7fb
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 5
  • Odpowiedz
OP: @inrain88: Dzięki. Kontynuacja poniżej na podstawie tipa.
@MiłosnyRozbójnik: Nie mam podnośnika samochodowego.
@longstar: Plusik mireczku. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wyszukałem adres warsztatu w CEIDG. Z oczywistych powodów nie będę wrzucał tu żadnych zdjęć oraz informacji. Na tym samym adresie jest inny gość który ma wpisaną sprzedaż m. in. zegarków, biżuterii, butów, ubrań i innych chodliwych rzeczy. Wzbudziło to moją ciekawość z racji tego, że nie ma tam żadnej innej działaności poza warsztatem. Możliwe, że nie ma z tym nic wspólnego, ale musicie mi uwierzyć na słowo, że gość wygląda jak hipotetyczny wynik nr 1 po wyszukaniu frazy „podejrzany typ, który lubi się pokazać”. Dużo powiązanych osób z jego profilem ma
  • Odpowiedz