Wpis z mikrobloga

W gorących wisi wpis że #rolnikszukazony to syf porównywalny z fame mma i patostreamami.

W sumie sam tak kiedyś myślałem. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jasne, program jest lekko cringowy, ale jednak trzyma jakiś tam poziom. Nie jest to na pewno żadne ,,Warshaw shore'' ani ,,Chłopaki do wzięcia''.

Jako czysta rozrywka spełnia swoje zadanie i w dodatku nie promuje żadnej patologii. Do tego naprawdę elegancki montaż, fajna prowadząca i bardzo mało ingerencji ze strony reżyserów. Nawet tej mitycznej ,,misji'' telewizji można się tam dopatrzeć.

Mam wrażenie, że większość hejterów nie obejrzało nawet jednego odcinka. A już najdziwniejsze są zarzuty, że program tworzy pisowskie TVP (chociaż pierwsze dwie edycje były emitowane jeszcze za poprzedniej władzy a sam format jest na licencji brytyjskiej).
  • 9
  • Odpowiedz
@abandon: No zdecydowanie. Patuy oglądające fame mma czy gówno, muszą odbić piłeczkę w jakiś sposób. A nawet polowy odcinka nie oglądali. Albo ci, którzy nic z tego mi oglądają i generalizuja bez jakiejkolwiek znajomości, bo na nic innego ich nie stać.
  • Odpowiedz
  • 1
@abandon też iestem pozytywnie zaakoczony. Nigdy nie widziałem żadnego odcinka aż do czasu 2. odcinka tej serii. Przypadkiem została mi "dwójka" na WP Pilocie w niedzielę i tak to się zaczęło ¯_(ツ)_/¯
Myślałem wcześniej że to 100% cringu dla emerytów o innych starych rolnikach, wdowcach, erotomanach itp. Klimaty rodem z sanatarium.
Tu miłe zaskoczenie.
Żona w szoku, że to oglądam, jak zobaczyła że oglądam to nawet rzuciła ironicznie "chyba cię jeszcze
  • Odpowiedz
Do tego naprawdę elegancki montaż, fajna prowadząca i bardzo mało ingerencji ze strony reżyserów. Nawet tej mitycznej ,,misji'' telewizji można się tam dopatrzeć.


@abandon: Obczaj sobie komentarze bylych uczestnikow w necie. Pisza, ze nie moga robic co chca, a montaz nie oddaje tego jacy sa uczestnicy naprawde. Od paru edycji widac, ze randki sa nudne, powtarzalne, a przez reszte czasu prowadzone sa nudne rozmowy przy stolach. Jedyny pomysl rezyserow to
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: Pretensje o tendencyjne montowanie będą zawsze, bo nagrania trwają 10 godzin dziennie a w odcinku ląduje z tego 15-20 minut. Nie da się wszystkich zadowolić.

Rolnicy trochę wolnej ręki jednak mają. Jeżeli są w miarę ogarnięci i kreatywni to jakoś pociągną fabułę do przodu.

Ja ogólnie się dziwię czemu produkcja pozwala rolnikom tak szybko spławiać kandydatki. W tym przypadku powinna być jakaś ingerencja i przykaz żeby ostatecznego wyboru dokonywali
  • Odpowiedz
@abandon: Rolnika w sumie trza oglądać od początku cały sezon, tak samo pewnie te walki - to trza znać tych freakow, oglądać przygotowania, ważenia itp. Mi np obecni fajterzy nic nie mówią, a pierwsze chyba ze trzy dale obejrzałem i nawet hajs wydałem :/
  • Odpowiedz