Wpis z mikrobloga

Dzisiaj oglądając relację z Fame 16 naszła mnie taka myśl - jak Tromba musiał mocno trenować, że na treningu czy tam sparingu został złamany nos. Jest tylu zawodników w różnych federacjach, niektórzy to totalni amatorzy, którzy nigdy w życiu się nie bili, a mimo wszystko nie doznają złamań na treningach/sparingach. Nie wiem czy Tromba jest tak głupi czy po prostu takiego udaje. Jak można myśleć po dwóch tygodniach od złamania, że coś się zrosło. Poza tym wiedział, że wychodzi do walki i będzie dostawał w ten nos, chyba liczył się z tym. Fajnie, że wyszedł wiedząc, że miał niedawno złamany nos, ale nie oszukujmy się, gdyby walczył z kimś lepszym od Dubiela, silniejszym i bardziej doświadczonym to mógł mu wyrządzić sporą krzywdę i zaraz po walce by pojechał do szpitala na operację nosa. To jest poważne złamanie, a jeszcze dobrze nie zrośnięty nos i ponownie naruszony to już duże ryzyko mocnego uszkodzenia i np wykrzywienia co może utrudniać oddychanie. Tromba to nie amator bo już trenuje parę lat z przerwami i przed walką doznał kontuzji. Trochę to dziwne, chyba, że to tylko takie jego tłumaczenie żeby nie było, że dostał od Dubiela. Kto by pomyślał, że Dubiel tak się rozwinie. Myślę, że teraz walka Tromby z Blonskim nie ma sensu bo Tromba jest skazany na porażkę. Jak Blonsky wytrzymał z Dubielem prawie 18min i nie dał sobie zrobić większej krzywdy to myślę, że z Trombą to formalność. Nie mam pojęcia z kim zestawią Trombę w kolejnej walce, może z Mandziem żeby dać mu szansę na wygranie ?
#friz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bunsen: Ale też popatrz na to że przygotowujesz się tyle do walki i 2 tyg przed takie cos, no i Kaska ( ͡º ͜ʖ͡º) potrzebna. Błoński już mówił że tromba robił na sparingach jak dziecko
@Bunsen: Tromba mógłby trafić na sam dół karty walk, a nie dostawać kolejny Main Event. Na konferencji nie potrafi nic sobą zaprezentować (już nawet nie chodzi o dymy, ale jakkolwiek zainteresować widzów swoją osobą). Ego ma #!$%@? w kosmos, niesamowity buc, a znany jest tylko z tego, że był w Ekipie maszynką do zarabiania pieniędzy. Ale co ja tam wiem, dzieci i tak będą czekać do 1 w nocy na walkę