Wpis z mikrobloga

Ostatnio miałem okazje poznać kilku #mokebe i w sumie to moja opinia o #p0lka delikatnie poprawiła się. Jeden z nich w klubie płakał że nic nie może zaruchać i dawał mi 200zł jak ogarne mu ruchanie xD powiedziałem że polka jest łatwa i na lajcie sobie coś ogarnie ale mówił, że przez rok niewiele się trafiło. Drugiego z kolei zapytałem czy woli ukrainki od Nigeryjek(specjalnie zapytałem o Ukrainki a nie o polki bo uznałem, że odpowiedz byłaby oczywista) to powiedział że Nigeryjki bo mają większe d00pska. Serio, dla nich im większe dupsko tym lepsze. Pomyślałem że w sumie p0lki są tłuste więc teoretycznie powinny mu się podobać i powinien co chwile podawać, ale nic z tych rzeczy. Pisał do praktycznie każdej dziewczyny z fb i odpisały mu może 4 i wszystkie po maks 5 wymienionych zdaniach przestawały odpisywać. Wyjątkiem jest jeden, bawiliśmy się w klubie i zawinęli z jakimś hiszpanem polke we dwóch, z drugiej strony to było ultra nimfomańskie #!$%@? które robił mój ziomek i do mnie też się pchało. Nie wiem czy na wschodzie jeszcze nie ma wysrywu postępowych julek czy po prostu trafiłem na #!$%@? przypadki, ale nawet ogólnie jak patrzę po klubach rzadko widze p0lke tańczącą z mokebe.
  • 5
  • Odpowiedz
Zdarzają się takie przypadki, że świat realny różni się od świata wykopków, ale to i tak jest bez znaczenia, bo zbyt często się go nie odwiedza.
  • Odpowiedz