Wpis z mikrobloga

  • 0
#css #frontend
Mam video jako background (ujecie które idzie od lewej do prawej).
Mam to jako loop czyli jak skończy się film to jest przeskok i zaczyna się znowu od prawej ujęcie jakiegoś obiektu.
Mogę zrobić żeby video było pokazane w ujęciu od lewej do prawej a później wracało od prawej do lewej?
  • 6
  • Odpowiedz
@G433N: w sumie dałoby się to osiągnąć ale musiałbyś manipulować czasem video przez JSa. Element video ma coś takiego jak currentTime wystarczy że zrobisz sobie setIntervala co np. 100ms i będziesz odejmować od currentTime 0.1s. Nie wiem jak z performancem takiego rozwiązania bo to spory hack ale innej opcji nie ma - brak natywnego rozwiązania. Można też pomyśleć o zrobieniu po prostu dłuższego wideo który miałby w sobie pójście w
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rst00 myślałem właśnie o dłuższym video ale sądziłem że da się to ogarnąć przez jakąś odpowiednią komendę
  • Odpowiedz
@G433N: no właśnie nie ma takiego natywnego rozwiązania. Ewentualnie musiałbyś podpiąć inny player niż ten natywny i może wtedy byłaby taka opcja. Jak dla mnie raczej gra nie warta świeczki i jak plik video nie jest duży/długi itd. to najprościej wrzucić jego dłuższą wersję już z reversem.
  • Odpowiedz