Wpis z mikrobloga

Od dziiejszej gali mam takie myslenie ze juz jest za duzy przesyt tym famem, gala co pare miesiecy, caly czas te same osoby, konflikty po kase i nagłe godzienie sie w klatce nie wiem co jest nie tak, najlepsze to jest to co wejski koks powiedzial ze ciezka praca mozecie zajsc daleko - tymczasem on, wrzucal 1000 dni czekam az dostane sie do fame wooooooow niezla ciezka praca, jak myslicie dlaczego ta gala taka nudnawa byla?
.
#famemma
  • 13
  • Odpowiedz
@Dejwor
to że to ciągle te same ryje to jedno

drugie to że spora część tego cyrku zaczęła się bardziej angażować w te walki niż w swoją pierwotną działalność na jakichś twitchach czy YT, więc założenie o pokazaniu jak znani ludzie amatorsko klepią się po pyskach straciło sens ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Dejwor ja osobiście nie kupiłem tej gali ( na strumyku też nie oglądałem)

Walki, które mnie na tej gali mogły interesować to filipek vs daro lew i muran vs pasut
Problem ze wynik tych walk był znany zaraz po ich ogłoszeniu. Ferrari hejter to samo.

Dubiel po walce z blonskym, zamiast na tej gali dostać kogoś lepszego to dostaje trombe. Krok w tył i przewidywalna
  • Odpowiedz
@Dejwor: to miała być cepeliada i walenie na oślep do oglądania przy słabym browarze i top czipsach ( ͡° ͜ʖ ͡°) a federacja idzie w kierunku ksw dla internetów. Walki blizniacy 2x2 albo karzeł z normalna osoba czy 2 na 1 i klasyczek czyli rozwiązywanie internetowych konfilkow jak gruby i rafonix to prawdziwe paliwo dla tej federacji a nie robienie z łysego dziadka jakiejś persony znanej
  • Odpowiedz
@Dejwor: Jeszcze podpisują jakichś karasi i Filipek mówi, że to było jego marzeniexD. Przecież takich stypiarzy nie powinno tam być w ogóle. Jeszcze więcej niech dają #!$%@? koncertów i losowań talonu.
  • Odpowiedz
ciągle te same ryje to jedno


@monter_wolter: to zapewnia oglądalność. Jak na KSW walczy Mamrot, Pudzian czy Khalidov to bilety sprzedają się 2x lepiej niż gdy nie ma gwiazd. Możesz się oburzać, ale nowe twarze są wprowadzane powoli, bo ludzie nie lubią nowości. Gdyby lubili to by nie oglądali w kółko tych samych programow, seriali i bliźniaczych walk.

Są trzy duże gale i kilka mniejszych. Łącznie co kilka tygodni jakaś
  • Odpowiedz
@brednyk masz rację ale to jest moim zdaniem krótkoterminowa taktyka

To będzie generować oglądalność ale jak zacznie spadać to już tego nie odzyskają. Żeby utrzymać popularność albo ja zwiększać trzeba zaskakiwać widza
  • Odpowiedz