Wpis z mikrobloga

No i kupon #!$%@? tylko tromba nie siadł oczywiście xd
Rozumiem, że może nie był faworytem itd, ale czy tylko ja się zdziwiłem jak bardzo jest słaby? Nie wiem, spodziewałem się po nim więcej znacznie
#famemma

Też spodziewaliście się więcej?

  • Tak, jestem zdziwiony jak słabo się pokazał 44.8% (30)
  • Nie, spodziewałem się że będzie tak słaby 55.2% (37)

Oddanych głosów: 67

  • 20
  • Odpowiedz
@viciu03: na każdym becie miałem Dubiel przed czasem(na punkty = zwrot)

przecież Dubiel mocno sprogresował i nawet coś wyglądał przy x2 większym Alberto a Tromba uciekał od Gimpera pięknie po #!$%@? początkowym xD tromba nic nie potrafi
  • Odpowiedz
@ThiZ: przecież ty pisałeś że Fitlovers nie ma szans z Krycha bo bedzie tylko skakal przed nim, więc nie wiem po co sie tutaj jeszcze produkujesz, ekspercie mma.
btw. pieniądze byś ludziom pooddawał a nie kupony obstawiasz xD
  • Odpowiedz
@gavi: no, zajladajac, ze w koncu u krychy przeskoczylo cos w glowie, zreszta wjbn jak wszystko co typowalem skonczylo sie tak jak chcialem a tamten jeden wpis mial bardziej podkreslic jak bardzo ryzykowne jest obstawianie tego zestawienia

a ostatnia linijke odpisze twoimi wlasnymi slowami marny trollu xD ze ci nie wstyd zebrac o pieniadze
  • Odpowiedz
@gavi: zreszta, smiesza takie slowa od recydywy siedzacego za branie rzeczy na slupow, ban na allegro za niewysylanie sprzetu i ogolnie przywlaszczenie sobie hajsow, wiec mysle, ze nie mamy co tutaj leciec ad personam glabie xD
  • Odpowiedz
@ThiZ: tylko czekalem na ten argument xD
jakos ci to nie przeszkadzało jak skomlales o 50 złotych i wiele razy wcześniej (średnio raz w miesiącu prośba o wysłanie blika) no tak, a jak juz trzeba oddac to milion argumentów żeby tego nie zrobić. "Za dwa dni oddam" a po dwóch dniach "Gram w gry z kuzynem, nie mam czasu"
xD

wiec jesli moja przeszłość była powodem aby nie oddawać mi
  • Odpowiedz
@ThiZ: a no i zapomniałem jeszcze o twoich gadkach typu, że będę dłużej czekal bo sie dopytuje o kase po umówionych dwóch dniach, albo że "dla kogoś kto mnie szanuje potrafie oddac na czas"
XDDD
Szacunku domaga sie typo co kontaktuje sie tylko wtedy jak chce pożyczyć pieniążki a jak już mu wysyłam te 50zł blikiem to nawet nie odpisze dzięki ani pocałuj mnie w dupe. Umawia się na dwa
  • Odpowiedz
@gavi: tldr

ze ci sie nie nudzi o jakies 50zl latac za wykopami, gdzie ja wiele wiecej wydalem na twoje papugi recydywo xD faktyczne skomlanie, ze ty juz ktorys tydzien wypisujeszz i latasz po wykopach xD lataj dalej, najwidoczniej boli, a niby to caly #!$%@? hajsu i tak masz #!$%@? xD nawet uznaj mnie nie wiem, za zlodzieja, masz prawo, bo ci powiedzialem jasno, ze hajsu nie zobaczyles i nie
  • Odpowiedz
@ThiZ: ale przecpany łeb, trzeba oddac 50zl to wypomina jakies papugi które kupił w 2017r. za 20zl. XDD

Kiedy ty internetowa #!$%@? zrozumiesz w końcu, że nie chodzi o to, że to tylko 50zł tylko o sam fakt, że zachowujesz sie jak pała, piszesz wtedy kiedy chcesz pożyczyć hajsu a jak ci sie je pożycza to nie potrafisz sie zachować jak facet, podziękować i oddać, ew. napisać normalnie o opóźnieniu
  • Odpowiedz
@ThiZ: ps. idąc twoją pokrętna logiką przećpanego łba, który mi wypomina, że doładował mi konto za 30 złotych 5 lat temu to ja powinienem cie teraz naliczyć za te wszystkie razy co nie miałeś na bilet mpk, browar albo co zjeść z rana, nie mówiąc już jak przychodziłeś na pasożyta, żeby #!$%@? sobie w nosek.
  • Odpowiedz
@gavi: xD jak dobrze, ze klikajac odpowiedz zauwazylem co napisales w ostatnim komentarzu w ostatniej linijce i o jakims mpk xD bo takiej beki i az takiej desperacji nie przewidywalem, bys #!$%@? jakies #!$%@? lewe oskarzenia w moja strone wiedzac, ze mam to w #!$%@? i nie zamierzam tego czytac, bo za nami mowia same fakty, ty wszystkich waliles w wala, przez to siedziales i to dwa razy, przez to
  • Odpowiedz
@ThiZ: ty serio myslisz, ze sie przestraszę ciebie bo wyciągniesz na mnie brudy sprzed 5 lat za ktore juz ponioslem kare? Tylko czemu o moich brudach piszesz dopiero teraz, gdy trzeba oddac siano? A do tej pory nie odezwałeś sie ani razu na ten temat tylko jedyne pytanie jakie potrafiles zadac to czy podesle ci blika? Ja sram na te 5 dyszek powtarzam ci kolejny raz a ty myslisz ze
  • Odpowiedz
@gavi: jestes 93 rocznik bodajze, ta twoja kara za te brudy jest za mala(dojrzaly czlowiek znajacy konsekwencje, nie gowniarz 16 letni)i jakie 5 lat, jesli jeszcze 3 lata temu dzielnicowa cie szukala z deadlinem? xD nagle mieje faja? xD za mna ganiac i mnie obrazac po tym, gdy obrazales jak zjeb po poteznej kwocie, o ktora nie zbiedniejesz( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie mowiac, ze ty ostatnie pol roku zaczepiania to albo hajs albo obrazanie mnie z #!$%@?, probujac nie wiem co ugrac? xD co krok wypisujesz jakies poprzekrecane historie, tak jak wczesniej z banami na fb, slizgawce, jakies tu z bieganiem na typa na psy, tu jakies z stymulantami xD ze wszystkim i jak ktos dba o swoje dobre imie, wiec nie zamierza siedziec bezczynnie i za to moze udowodnic kim jest druga osoba to juz jest problem? XDDDDDDD

czlowieku, zastanow sie czemu z toba nie rozmawialem jesli przejrzysz historie i ataki w moja strone, co tez smieszy argument z sianem, bo jak przez lata co chwile ty pisales o kwoty i to grubo wieksze to ok, a jak ja w sumie pomyslalem raz o tobie, nie myslac
  • Odpowiedz
Ale po ciebie nie ma co wpadać bo ty sie #!$%@? na psach, przeciez jeszcze sam sie do tego przyznajesz ze chodzisz i donosisz.
Jak jestes taki wyjaśniacz wszystkiego i kazdego to trzeba bylo bolta wyjaśnić samemu a nie gnać cierpem na komendę.
  • Odpowiedz
Dobra, opisałeś część historii z mojego życia, fajnie, cos tam wiesz ale czemu przez tyle lat miales zamknięta morde i otworzyles ja dopiero teraz jak przyszlo oddac siano. Pytam o to po raz kolejny a ty wciąż nie potrafisz na to odpowiedzieć. Skoro jestem taki zły i niedobry to dlaczego od takiego kogos chciales pożyczać pieniądze? A jak juz trzeba oddac to wypominasz mi moje bledy z przeszłości? Ja ciebie zle traktowalem
  • Odpowiedz
@ThiZ: I zapamiętaj że temat 50zl jest juz zamknięty, nawet jakbys teraz oddal po miesiacu to ci je odsylam, bo tu nie chodzi o kwote tylko o fakt jak sie zachowales. Dales slowo dwa dni, po dwoch dniach nic sam z siebie nie napisales, a jak ja się upomnialem to zacząłeś szczekac gdzie jak ty mi pomagales to nigdy w taki sposob ciebie nie potraktowalem. Mogles napisac normalnie stary wyszla
  • Odpowiedz
@ThiZ: to ze jestes odklejony to kazdy wie, ale ze az tak aby wypominać mi moich znajomych, ze nikt ze mna juz nie chce rozmawiac? Ze dzieki tobie moglem latac w twojej ekipie? xD W trzyosobowej ekipie gdzie jeden ziomek juz nie żyje (tak, ten sam co mial cie za najwiekszego nieroba i nieudacznika)a reszta sie na ciebie #!$%@? za twoje mitomanskie opowieści? Nie no łaskawy Adrianku, tylko to nie
  • Odpowiedz
@gavi: xD zlodziej cos mowi o opinii, gdy twoi bliscy kumple sie smiali z ciebie jakim jestes oszustem xD strzaly w powietrze, ktorych mi sie nawet nie chce komentowac, bo faktycznie ktos tu ma cos z glowa, ale nie ja, od lat cos tam szczekasz o mitomanstwie a jakos nigdy nie potrafiles udowodnic, przylapac na jakims klamstwie xD moze dlatego, ze ja #!$%@? glabie nawet nie potrafie klamac dla swojego dobra i sie nigdy tego nie podejmuje i o jakiej ty bece czlowieku mowisz, znow probujac sie dowartosciowac wymyslajac rzeczy, gdy sie przyznales sam do wszystkiego co dotychczas na ciebie pisze xD to jakos wlasnie na odwrot, z ciebie kazdy mial beke ze wspolnych znajomych i dlatego to jedyny ja z toba gadalem i ewentualnie jakos stawalem za toba, bys np z nami jakiegos lajna zjadl czy cos, lol

beczy mnie za to jak to tak podkreslasz, kazdy ma beke, na forum maja beke, kazdy wie, ze mitoman a nikt poza prowokacyjnym kontem na slizgu nawet tak nie mowil, bo w moment zgasilem wszelkie proby zrobienia ze mnie bajkopisarza i to dalej po latach mam kontakt z ogromna iloscia slizgerow, do dzis wypisuja do mnie PMki czy zyje i co u mnie, bo nie forumuje od dlugiego czasu xD no to faktycznie nicus, masz racje, kazdy ze mnie ma beke, nikt mnie nie lubi i jestem bajkopisarzem... xD czemu #!$%@? tak wszystko z tego za to pasuje do ciebie? efekt odbicia? jeszcze te proby dowartosciowania sie piszac publicznie coraz to kolejne wyssane z palca rzeczy, na ktore kazdy sra poza toba, tak cos masz z glowa xD jak dotychczas na tyle postow to chyba w zadnym zadnej prawdy nie napisales, wszedzie poruszales temat, uciekajac od prawdziwej tresci jak z tymi banami, jak z tym forum, jak z tymi kumplami, jak z tymi biletami, jak z tym jedzeniem na krzywy ryj lajnow, jak z damianeczkiem z bolta, jak ze wszystkim xD za to to ty musiales przyznac sie do tego, co o tobie pisalem i nie probujesz odbijac pileczki sugerujac, ze to klamstwa czy cos i slusznie, bo obaj wiemy jak jest i na wszystko zawsze by sie znalazly dowody

idz tam dalej wykop zasmiecaj, tylko zadbaj o glowe, bo pamiec ewidentnie nie ta i nawet w temacie ostatnich rozmow sie gubisz i przejrzyj historie xD i co ty probujesz #!$%@? jeszcze wybielac, ze od cpania styki, #!$%@? wie co, obrazasz mnie od cpunow, ze biore oxykodon, daje ci bialko raz jeszcze matole, ze jestem chory na zespol ehlersa danlosa na co zaraz znow srasz i wypisujesz jak to zalatwilem papier tylko na cpanie i milion innych jeszcze tekstow za tym aby jednak przedstawic, ze jestem cpun a nie chory, leczac lekami opiatowymi przewlekly bol ciala xDDD nie wspominajac o tym, ze ty juz chyba tego dnia co mi bliknales zaczales cos wysmiewac, gdy napisalem, ze jestem zajety grajac z mlodym bratem panny, ktory przyjechal na weekend i musialem sie nim zajac, juz wtedy kolejne #!$%@? niesmaczne tak zalosne teskty, ze #!$%@? XD to faktycznie w dniu oddania, gdzie bylem w stanie ci dac, ale stwierdzilem, ze jeszcze popatrze co zaczniesz na mnie wypisywac i bylo warto, obelgi co
  • Odpowiedz
@gavi: i serio, nie zasmiecaj wykopu tym swoim gownem i bolem dupy, na wszystko odbilem pilke i na wszystko by sie znalazlo potwierdzenie, wiec wyczerpalem temat i #!$%@? dalsze kontynuowanie i karmienie trolla, az w koncu moze ci sie uda trafic z jakims zarzutem X DD
  • Odpowiedz
@ThiZ: "ewentualnie jakos stawalem za toba, bys np z nami jakiegos lajna zjadl czy cos"
XDdDD dzięki Łaskawcu ty i twoja flex ekipa dzięki ze pozwoliles mi z nimi zjesc lajna xD tylko ciekawe kiedy tak bylo bo sobie nie przypominam no chyba ze ta jedyna sytuacja na uro twojego śp przyjaciela ktory mial cie za nieroba
jak juz na samym początku takie farmazony piszesz to nawet nie chce mi
  • Odpowiedz