Wpis z mikrobloga

Jak na Szczytnickim będzie tak wasko jak jest właśnie teraz kiedy zaczynają pracę, a na to wskazuje Oznakowanie to życzę powodzenia.

Jechałem chwilę temu. Przede mną rejsowy autobus Flixbusa. Musiał hamować od 10-15 km/h i kołem się ocierał o krawężnik bo brakowało mu miejsca.

Jak tak będzie podczas godzin szczytu to będzie Sajgon.
#wroclaw
  • 29
  • Odpowiedz
@zgredinho: pokazuję twój debilizm. Nawet nie wiesz podstaw o przytoczonej obwodnicy północnej, a próbujesz coś udowodnić, a nikt nie wie co xD

Hurr durr nowe pasy nic nie dadzą!!! Co, że nikt nie chce więcej pasów? Ale więcej pasów nic nie da!!! Kwiii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: ujadasz jak mały pekinczyk co chwilę zmieniając zdanie.

pokazuję twój debilizm. Nawet nie wiesz podstaw o przytoczonej obwodnicy północnej, a próbujesz coś udowodnić, a nikt nie wie co


@Ogau: piszę, wydaje mi się, że po polsku: dodatkowe drogi nie skrócą czasu stania w korkach i piszę to #!$%@? od początku. Jakim ty jesteś debilem i tylko ciśnienie mi podnosisz
  • Odpowiedz
dodatkowe drogi nie skrócą czasu stania w korkach


@zgredinho: no i tutaj wychodzisz na debila właśnie. Oczywiście, że skrócą, jeśli pójdzie za tym rozsądne planowanie i rozwój MPK. I to właśnie udowadnia porównanie innych europejskich miast o podobnej wielkości.
  • Odpowiedz
Oczywiście, że skrócą, jeśli pójdzie za tym rozsądne planowanie i rozwój MPK. I to właśnie udowadnia porównanie innych europejskich miast o podobnej wielkości.


@Ogau: masz na to jakieś naukowe opracowania? Przykłady? Było tak, zbudowaliśmy drogę taką i taką i jest lepiej?

ja zacytowałem prace naukowe które mówią jasno że nie ma bezpośredniego przełożenia między budową dróg a czasem podróży w godzinach szczytu. Twoje #!$%@? to tylko takie zwyczajne "jak się zrobi
  • Odpowiedz
dodatkowe drogi nie skrócą czasu stania w korkach


@zgredinho: co

przykład pierwszy z brzegu, weź sobie popatrz na mapę i wytnij z niej rondo O. Pio i zobacz gdzie trzeba jechać (ile drogi nadłożyć) żeby przejechać ze wschodu na zachód

jeśli dalej nie rozumiesz to popatrz sobie na najkrótszą drogę z np. Kamieńca Wrocławskiego na lotnisko, przeanalizuj dostępne opcje i powiedz mi dlaczego chociażby wspomniane google proponuje albo drogę lokalną (podpowiadam:
puexam - > dodatkowe drogi nie skrócą czasu stania w korkach

@zgredinho: co

prz...

źródło: comment_16677518950eW9ImLpVK5KqSiBq4dB4A.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
przykład pierwszy z brzegu, weź sobie popatrz na mapę i wytnij z niej rondo O. Pio i zobacz gdzie trzeba jechać (ile drogi nadłożyć) żeby przejechać ze wschodu na zachód

jeśli dalej nie rozumiesz to popatrz sobie na najkrótszą drogę z np. Kamieńca Wrocławskiego na lotnisko, przeanalizuj dostępne opcje i powiedz mi dlaczego chociażby wspomniane google proponuje albo drogę lokalną (podpowiadam: ul. Zwycięska w szczycie średnia prędkość 2 km/h - tak, na
  • Odpowiedz
przykłady z chłopskiego rozumu zostaw dla innych


@zgredinho: ?? Popatrz na mapę i wróć z alternatywami bo mówimy o najbardziej zakorkowanej ulicy w kraju, a takie rzeczy z kapelusza się nie biorą tylko trwają już dobre kilka-kilkanaście lat.

pobudowali nowe drogi przed euro (...) po roku wszystko wróciło do normy


Wolumen ruchu na takim pl. Grunwaldzkim z roku 2010 pojawił się ponownie w chyba 2018. Mówimy o jednym z najważniejszych skrzyżowań
puexam - > przykłady z chłopskiego rozumu zostaw dla innych

@zgredinho: ?? Popatrz...

źródło: comment_166775500344oR2yF4OqAqTNhSYeNirc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
masz na to jakieś naukowe opracowania? Przykłady?


@zgredinho: litości, gadam z botem. Wszystkie zachodnie miasta zbliżone wielkością do Wrocławia mają mniejsze korki. WSZYSTKIE. Nie znajdziesz ani jednego, które ma większe. Dlaczego ich rozwiązania tj. lepsze drogi + lepsza komunikacja miejska miałyby w Polsce nie zadziałać? xD

W ogóle jakim cudem zakładasz, że ktokolwiek spoza centrum wybiera MPK, jeśli ma samochód? Z autobusów korzystają tylko ci, którzy są do tego zmuszeni, a
  • Odpowiedz
nie mieszkałem wtedy jeszcze we Wrocławiu ale strzelam, że pobudowali nowe drogi przed euro w tym pewnie AOW i przez chwilę było lepie


@zgredinho: chłopie, dalej jest lepiej, niż wtedy xD. Jak jeszcze waliłeś w pieluchy to ja jeździłem przez Wrocław południe-północ. Zajmowało to lekko godzinę o dowolnej porze dnia, a aut na drogach było kilkukrotnie mniej, bo ludzi nie było na nie stać.
  • Odpowiedz