Wpis z mikrobloga

@KimDzongJaroslaw: Nie dla każdego. I zauważ, że żywotność daje premię do osłony, której nikt nie używa, a turbo daje premię do obracarki, która niekoniecznie musi być najlepszym wyborem. I o ile dobrze to zrozumiałem, żeby te dodatkowe premie działały to odpowiadające im wyposażenie musi być zamontowane.
@KimDzongJaroslaw: Teraz jest taka moda, żeby na ciężkich dawać hp, turbo i dosyłacz. Osobiście nigdy tak nie wybieram, ale mniejsza o to, sporo osób tak jeździ. I jak ktoś będzie chciał dać eksperymentalne hp i dosyłacz to, żeby uzyskać dodatkową premię, musi wybrać osłonę i zrezygnować z turbo. A to już będzie wybór dla wielu trudny i niejednoznaczny. Wygląda na to, że WG chciało dać buffa mniej popularnym modułom, a przy
@nowy121: chyba jesteś troche w błędzie bo z tego co zrozumiałem np "Zestaw poprawiający mobilność" będzie zawierał cechy turbosprężarki i tego modułu do obracania czyli masz dwa moduły w jednym. A to że mało kto daje ulepszony mechanizm obracania to inna sprawa, ważne że chcą tą zmianą połączyć dwa moduły. A System kontroli ognia to masz stabe plus skupiaczke. Te moduły będą troche przegięte bo w dwa sloty będziesz mógł "zamontować"
@pavlo0: W sumie to możesz mieć rację. Nie jest to ściśle sprecyzowane. Zasugerowałem się sformułowaniem "dodatkowa premia z..." jakiegoś modułu, co według mnie sugeruje, że taki moduł powinien być zamontowany w innym slocie, ale może jednak niekoniecznie. Jeśli będzie tak jak piszesz to te moduły mogą być zbyt mocne i w pewnym sensie nawet wymuszające ich stosowanie. Pisali, że chcą dać więcej personalizacji, a może być odwrotnie.